WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Kamena Rally Team zwyciężył na Riverside Baja w klasie UTV

Dodano: 14.05.2019 12:26
Źródło: LM.pl

W drugim w sezonie starcie na Węgrzech słupeccy rajdowcy z Kamena Rally Team spisali się doskonale i wygrali rywalizację w klasie UTV. 

Pierwszy dzień węgierskiego rajdu składał się z trzech odcinków specjalnych po jedenaście kilometrów każdy. Kamena Rally Team po raz kolejny w tym sezonie musiała zmagać się z problemami technicznymi - podczas pokonywania drugiego odcinka w pojeździe pękł łącznik stabilizatora. Mimo tego Tomasz Białkowski i Dariusz Baśkiewicz zdołali dojechać do mety, wygrywając pierwszy dzień rywalizacji.

W sobotę rywalizacja toczona była już na czterech odcinkach specjalnych po 56 km. Kamena Rally Team pewnie zwyciężyła swoją klasę UTV, wyprzedzając drugich Artura Brzozowskiego i Macieja Albinowskiego o 2:01 min. Co jednak ważniejsze - słupczanie świetnie spisali się również w klasyfikacji generalnej. Kamena Rally Team zajął drugie miejsce, ustępując jedynie aktualnemu mistrzowi Europy Miroslavowi Zapletalowi o dwadzieścia sekund. Tomaszowi Białowskiemu i Dariuszowi Baśkiewiczowi udało się jednak wyprzedzić wiele pojazdów z szybszej klasy T1.

Kamena Rally Team zanotował komplet punktów w Mistrzostwach Strefy Europy Centralnej FIA-CEZ oraz w Mistrzostwach Węgier. Kolejny start 22 - 24 maja. Słupczanie wystartują w Baja TT Capital Vinhos Portugal. 
fot. BxB-Studio

 slajd 1 z 6
NASTĘPNY SLAJD

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2019 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO