WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Konin. Puchary za udział w teście Coopera zostały wręczone

Dodano: 14.05.2019 14:15
Źródło: LM.pl

Najlepsi zawodnicy i najlepsze drużyny otrzymały puchary i dyplomy za wyniki uzyskane podczas testu Coopera. Rywalizacja odbyła się 2 maja podczas Pikniku Patriotyczno-Sportowego.

Podsumowanie zmagań miało miejsce we wtorek w Konińskim Domu Kultury. Najlepsi zawodnicy i najlepsze drużyny otrzymały puchary i dyplomy. Wszyscy chętni mogli również obejrzeć film ,,Córka trenera".

W kat. kobiet pierwsze miejsce zajęła Małgorzata Juszczak, która uzyskała wynik 3130 m. To rekord w tej kategorii w ramach zmagań na majowych piknikach. Druga była Klaudia Olejniczak (3035 m), a trzecia Paulina Rybicka (2760 m). W kat. mężczyzn zwyciężył Taras Kulai z wynikiem 3755 m. Był to jeden z najlepszych rezultatów ogółem w historii pikniku. Drugi był Adrian Moralewski (3460 m), a trzeci Marcin Sakowski (3370 m).

W zmaganiach drużynowych kobiet wygrał zespół ZSB Budowlani Konin (7705 m), a na drugim miejscu uplasowały się Gwiazdy Kopernik (6475 m). Wśród mężczyzn najlepsi okazały się Zmechacone Żbiki (10115 m), przed Wilkami (9565 m) i PSP Konin (7940 m). Oddzielnie klasyfikowane były jeszcze drużyny strażackie. Pierwsze miejsce zajęła PSP Konin (7940 m), a drugie Grom Barłogi (7840 m).

Podczas pikniku uczestnicy rywalizowali również w wieloboju. Wśród kobiet najlepsza była Klaudia Olejniczak (Cooper: 3035 m, skok w dal: 3,70 m i pchnięcie kulą: 7,70 m), drugie miejsce zajęła Margarita Królak (Cooper: 2740 m, skok w dal: 3,30 m i pchnięcie kulą: 7,30 m), a trzecie Paulina Rybicka (Cooper: 2760 m, skok w dal: 3,30 m i pchnięcie kulą: 6 m). W kat. mężczyzn zwyciężył Adrian Moralewski (Cooper: 3460 m, skok w dal: 5,10 m i pchnięcie kulą: 8 m), drugi był Marcin Sakowski (Cooper: 3370 m, skok w dal: 4,87 m i pchnięcie kulą: 8,25 m), a trzeci Maciej Serafiński (Cooper: 3300 m, skok w dal: 4,90 m i pchnięcie kulą: 8 m).

Organizatorami pikniku byli Klub Biegacza Aktywni Konin oraz miasto Konin. - Już dziś wszystkich sportowców zapraszam jesienią na kolejną imprezę sportową organizowaną przez klub – powiedział Ireneusz Niewiarowski, prezes Aktywnych Konin. 

fot. A. Małkowicz

   • Konin. Puchary za udział w teście Coopera zostały wręczone
  • Konin. Puchary za udział w teście Coopera zostały wręczone
  • Konin. Puchary za udział w teście Coopera zostały wręczone

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:bieganie,   bieg,   test Coopera,   Piknik Patriotyczno-Sportowy,   Aktywni Konin

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Kto wręcza puchary i dyplomy, ano kto inny może w Koninie jak nie POlityk z PO ?
Dodano: 14.05.2019 15:29    Przez: ~Cooper
Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO