WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Była piłkarka Medyka Konin trafi do Bundesligi od nowego sezonu

Dodano: 15.05.2019 15:06
Źródło: LM.pl

Patrycja Balcerzak, do niedawna piłkarka Medyka Konin, od nowego sezonu grać będzie w niemieckiej Bundeslidze. 25-latka trafi do SC Sand.

Zaledwie po jednym sezonie spędzonym w Górniku Łęczna Patrycja Balcerzak opuszcza aktualnego mistrza Polski. 25-latka od nowego sezonu grać będzie w SC Sand. To zespół występujący w niemieckiej Bundeslidze, który bieżący sezon zakończył na ósmym miejscu.  - Czuję, że to dobry moment na zmianę otoczenia. Bardzo cieszę się z transferu, mimo że zdaję sobie sprawę z tego, że pierwsze tygodnie za granicą mogą nie należeć do łatwych - mówi Balcerzak cytowana przez Kurier Lubelski.

Tym samym 25-latka powiększy grono byłych zawodniczek Medyka Konin występujących w zagranicznych zespołach. W niemieckim VfL Wolfsburg gra Ewa Pajor (w ostatnim czasie wywalczyła ze swoją drużyną mistrzostwo Niemiec, a sama została królową strzelczyń Bundesligi), a do rezerw tego klubu powróci Agata Tarczyńska (grała w Medyku w sezonie 2015/2016). We francuskim PSG występuje Paulina Dudek (w tym sezonie szesnaście meczów w barwach wicemistrza Francji), a we Włoszech grają Aleksandra Sikora (dwadzieścia spotkań i mistrzostwo z Juventus FC) oraz Katarzyna Daleszczyk (piąte miejsce z Sassuolo, piętnaście meczów i dwie bramki).

Patrycja Balcerzak to wychowanka Ostrovii Ostrówek. Do Medyka Konin trafiła w 2012 roku z Pogoni Szczecin Women. W konińskim klubie grała do końca ubiegłego sezonu, zdobywając cztery razy mistrzostwo Polski i pięć razy Puchar Polski. Latem przeniosła się do Górnika Łęczna.

   • Była piłkarka Medyka Konin trafi do Bundesligi od nowego sezonu

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Dobra zawodniczka ,powodzenia! !!
Dodano: 15.05.2019 16:36    Przez: ~Eugeniusza

KOMENTARZE

Dobra zawodniczka ,powodzenia! !!
Dodano: 15.05.2019 16:36    Przez: ~Eugeniusza
Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO