WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Była piłkarka Medyka Konin trafi do Bundesligi od nowego sezonu

Dodano: 15.05.2019 15:06
Źródło: LM.pl

Patrycja Balcerzak, do niedawna piłkarka Medyka Konin, od nowego sezonu grać będzie w niemieckiej Bundeslidze. 25-latka trafi do SC Sand.

Zaledwie po jednym sezonie spędzonym w Górniku Łęczna Patrycja Balcerzak opuszcza aktualnego mistrza Polski. 25-latka od nowego sezonu grać będzie w SC Sand. To zespół występujący w niemieckiej Bundeslidze, który bieżący sezon zakończył na ósmym miejscu.  - Czuję, że to dobry moment na zmianę otoczenia. Bardzo cieszę się z transferu, mimo że zdaję sobie sprawę z tego, że pierwsze tygodnie za granicą mogą nie należeć do łatwych - mówi Balcerzak cytowana przez Kurier Lubelski.

Tym samym 25-latka powiększy grono byłych zawodniczek Medyka Konin występujących w zagranicznych zespołach. W niemieckim VfL Wolfsburg gra Ewa Pajor (w ostatnim czasie wywalczyła ze swoją drużyną mistrzostwo Niemiec, a sama została królową strzelczyń Bundesligi), a do rezerw tego klubu powróci Agata Tarczyńska (grała w Medyku w sezonie 2015/2016). We francuskim PSG występuje Paulina Dudek (w tym sezonie szesnaście meczów w barwach wicemistrza Francji), a we Włoszech grają Aleksandra Sikora (dwadzieścia spotkań i mistrzostwo z Juventus FC) oraz Katarzyna Daleszczyk (piąte miejsce z Sassuolo, piętnaście meczów i dwie bramki).

Patrycja Balcerzak to wychowanka Ostrovii Ostrówek. Do Medyka Konin trafiła w 2012 roku z Pogoni Szczecin Women. W konińskim klubie grała do końca ubiegłego sezonu, zdobywając cztery razy mistrzostwo Polski i pięć razy Puchar Polski. Latem przeniosła się do Górnika Łęczna.

   • Była piłkarka Medyka Konin trafi do Bundesligi od nowego sezonu

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Dobra zawodniczka ,powodzenia! !!
Dodano: 15.05.2019 16:36    Przez: ~Eugeniusza

KOMENTARZE

Dobra zawodniczka ,powodzenia! !!
Dodano: 15.05.2019 16:36    Przez: ~Eugeniusza
Copyright © 1999 - 2019 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO