WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Podwójne mistrzostwo Sztraucha, drużynowe srebro KLTC Konin!

Dodano: 20.05.2019 14:56
Źródło: LM.pl

Cztery medale wywalczyli kolarze KLTC Konin podczas Torowych Młodzieżowych Mistrzostw Polski. Podwójne mistrzostwo wywalczył Mateusz Sztrauch.

Koninianin pierwszy medal wywalczył w keirinie. W półfinale wygrał swój bieg z czasem 10,97, a w finale jeszcze poprawił ten wynik notując 10,63 sek. Drugi złoty medal Sztrauch zdobył w sprincie juniorów. 

Trzeci krążek w startach indywidualnych powędrował do Dawida Pluty, który zajął trzecie miejsce w omnium, zdobywając 104 punkty. Do zwycięzcy - Szymona Potasznika z KTK Kalisz - koninianin stracił 25 oczek, ale już do srebrnego medalu zabrakło mu zaledwie trzech punktów.

Konińscy kolarze zdobyli również srebro w wyścigu drużynowym juniorów. Po tytuły wicemistrzów sięgnęli Dawid Kuderczak, Dawid Pluta, Mikołaj Kawa i Michał Markowski. Zespół KLTC Konin zanotował czas 4:20,850, tracąc do zwycięzców z UKS Copernicus Toruń I nieco ponad pięć sekund. 

Juniorzy wystartowali również w sprincie drużynowym. Drużyna w składzie: Mateusz Sztrauch, Dawid Pluta i Mikołaj Kawa zajęła piąte miejsce, tracąc do podium 0,54 sek.  

fot. KLTC Konin  autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

dobra robota ;>>>>>>>>>>>>>>
Dodano: 20.05.2019 18:58    Przez: ~realll
Brawo i to są wyniki nie tylko szermierze ale to fakt że tylko te dyscypliny brylują w Koninie
Dodano: 20.05.2019 22:19    Przez: ~fan
Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO