WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

UKS Smecz, Hetman Konin i Gambit Ślesin grali w Czechach

Dodano: 21.05.2019 12:35
Źródło: LM.pl

Silną reprezentację miał region koniński na Memoriale Josefa Vozáka oraz Memoriale Jiřího Zajíca w Czechach. W turniejach wzięli udział szachiści UKS Smecz Konin, Hetmana Konin i Gambitu Ślesin.

W turnieju drużynowym najlepiej spisał się Smecz Konin (Piotr Śnihur, Kamil Szadkowski, Sebastian Przerwa i Kacper Goliński), który w dziewięciu rundach zanotował 21,5 punktów i zajął piąte miejsce. Dziesiątą lokatę wywalczył Hetman A Konin (Andrzej Świątnicki, Sławomir Smagalski, Jarosław Smagalski i Małgorzata Steczek) z dwudziestoma punktami na koncie. 31. był Hetman B Konin (Tomasz Pilarski, Ryszard Krupiński, Łukasz Michno i Ryszard Jałoszyński), zdobywając siedemnaście punktów. Sześć pozycji niżej z dorobkiem 15,5 pkt uplasował się Hetman C Konin (Mirosław Chmielewski, Iwo Czajka, Mateusz Michno i Jan Demski), 42. w stawce 46 zespołów był Gambit Ślesin (Robert Majdecki, Bartłomiej Mikołajewski, Iwona Rybacka, Nikola Majdecka).

Szachiści rywalizowali również w turnieju błyskawicznym. Najlepiej poradził sobie Kamil Szadkowski z UKS Smecz Konin, który z dorobkiem pięciu punktów zajął trzecie miejsce. Zaledwie pozycję niżej uplasował się jego klubowy kolega Piotr Śnihur (pięć punktów). W pierwszej piętnastce znaleźli się jeszcze: jedenasty Kacper Goliński (4,5 pkt), trzynasty Sebastian Przerwa (cztery punkty) i piętnasta Małgorzata Steczek (cztery punkty).

W niedzielę reprezentanci regionu konińskiego grali w Memoriale Jiřího Zajíca. Najwyższe, trzecie miejsce zajął Piotr Śnihur z UKS Smecz Konin (siedem punktów), a tuż za nim był Kamil Szadkowski (6,5 pkt). Wysokie miejsca w gronie 64 zawodników wywalczyli również Andrzej Świątnicki z Hetmana Konin - dwunasta pozycja (5,5 pkt), Sławomir Smagalski - szesnaste miejsce (5,5 pkt), Jarosław Smagalski - siedemnaste miejsce (5,5 pkt) oraz Sebastian Przerwa - dziewiętnaste miejsce (5,5 pkt).

fot. UKS Smecz Koninslajd 1 z 9
NASTĘPNY SLAJD

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

W Turnieju błyskawicznym Kamil Szadkowski był na 3 miejscu
Dodano: 21.05.2019 14:05    Przez: ~chess-results
A gdzie Bolek?
Dodano: 22.05.2019 22:17    Przez: ~Ch12
Na woodstocku
Dodano: 23.05.2019 13:49    Przez: ~mac
Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO