WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Slugfest 16. Porażki Huberta Szkalskiego i Adama Ugorskiego

Dodano: 25.05.2019 13:07
Źródło: LM.pl

Dwa przegrane pojedynki zaliczyli w piątek podczas gali Slugfest 16 reprezentanci Konina. Przed czasem rywalowi uległ Adam Ugorski, a na punkty przegrał Hubert Szkalski.

Podczas gali MMA Slugfest 16 w Wągrowcu zaprezentowało się dwóch zawodników z Konina. Jako pierwszy w klatce wystąpił Hubert Szkalski. Reprezentant Shooters Konin mierzył się w kat. 77 kg z Kornelem Kaczmarczykiem (Grappling Kraków). Koninianinowi udało się przetrwać przez wszystkie rundy, ale sędziowie jednogłośnie orzekli zwycięstwo Kaczmarczyka.

W kat. 84 kg walczył Adam Ugorski z Hells Team Konin. Koninianin dotrwał tylko do drugiej rundy. Podczas wejścia w nogi Ugorski popełnił błąd, a jego rywal - Piotr Kuberski - znalazł się w dominującej pozycji. Po serii ciosów sędzia przerwał pojedynek, przyznając zwycięstwo przez TKO zawodnikowi Ankos MMA.

fot. Slugfest  • Slugfest 16. Porażki Huberta Szkalskiego i Adama Ugorskiego

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2019 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO