WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Retlewski rozbił Sokoła Kleczew. Trzy bramki w dziesięć minut

Dodano: 25.05.2019 21:31
Źródło: LM.pl

1:4 przegrał Sokół Kleczew w Kołobrzegu. Hat-trickiem w zaledwie dziesięć minut popisał się lider klasyfikacji strzelców III ligi gr. II Dawid Retlewski.

Sokół do Kołobrzegu pojechał osłabiony brakiem podstawowego obrońcy Mikołaja Pingota, który w środowym meczu pucharowym zszedł z boiska z kontuzją. W pierwszym składzie wybiegł za niego Kuba Młynarski. Ponadto szansę dostali Arkadiusz Widelski i Szymon Szczęsny, a na ławce usiedli Jakub Dębowski i Norbert Grzelak.

Już w osiemnastej minucie Kotwica Kołobrzeg, najlepszy jak do tej pory zespół rundy wiosennej, wyszła na prowadzenie. Na listę strzelców wpisał się Sebastian Deja. Decydujące było jednak dziesięć minut pomiędzy 27., a 37. minutą. Hat-trickiem wtedy popisał się lider klasyfikacji strzelców i najlepszy snajper Kotwicy - Dawid Retlewski. Do przerwy kołobrzeżanie prowadzili już 4:0.

Na drugą połowę nie wybiegli już Aleksander Theus, Michał Wolinowski i Marcel Koziorowski, zastąpieni przez Norberta Grzelaka, Jana Paczyńskiego i Jakuba Dębowskiego. Ultra-ofensywny skład zdołał odrobić jednak tylko jedną bramkę straty. W 76. minucie do siatki Kotwicy trafił Norbert Grzelak. Sokół przegrał 1:4.

Porażka spowodowała spadek drużyny Łukasza Cichosa na ósme miejsce w tabeli. Sokół ma na koncie 49 punktów. Kolejne spotkanie już w środę - kleczewianie podejmować będą Radunię Stężyca.

Kotwica Kołobrzeg - Sokół Kleczew 4:1 (18' Sebastian Deja, 27', 35', 37' Dawid Retlewski - 76' Norbert Grzelak)

Sokół Kleczew: Hubert Świtalski - Aleksander Theus (46' Norbert Grzelak), Sebastian Śmiałek, Kuba Młynarski, Arkadiusz Widelski, Michał Wolinowski (46' Jakub Dębowski), Tomasz Kowalczuk, Szymon Szczęsny (75' Miłosz Świątnicki), Jakub Groszkowski, Tomasz Koziorowski, Marcel Koziorowski (46' Jan Paczyński).  autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:piłka nożna,   III liga,   Sokół Kleczew,   Kotwica Kołobrzeg

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Brawo Bury!
Dodano: 26.05.2019 22:59    Przez: ~Kazik
Copyright © 1999 - 2019 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO