WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Dziesięć drużyn zagrało dla Marcela. Zebrali niemal 2500 zł

Dodano: 11.06.2019 12:14
Źródło: LM.pl

Turniej charytatywny Gramy Razem dla Marcela zgromadził dziesięć drużyn. Dzięki sportowej rywalizacji udało się zebrać niemal 2500 zł na leczenie Marcela Ogórka.

Siedemnastomiesięczny Marcel cierpi na neuroblastomię IV stopnia. O tym, że jest chory jego rodzice dowiedzieli się pod koniec marca br.. Podczas badań w Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi okazało się, że chłopiec ma guza nadnercza z przerzutami do twarzoczaszki. Kolejne badania pokazały, że są też przerzuty do szpiku kostnego. Przed maluchem walka o życie: radioterapia, operacja i immunoterapia. Koszty leczenia w niemieckiej klinice oszacowano na 310 tysięcy euro. W sobotę zorganizowany został piknik charytatywny, podczas którego zbierano pieniądze na jego leczenie.

W ramach pikniku rozegrany został turniej piłki nożnej organizowany przez stowarzyszenie Minifootball Konin. Wzięło w nim udział dziesięć zespołów. Najlepsi okazali się zawodnicy Cosmos 06, którzy w finale pokonali KKF Konin U-18 5:2. Trzecie miejsce wywalczyli Pulowery Konin, wygrywając z KS ELPAK Konin 4:3. Najlepszym strzelcem turnieju został Bartek Nowak (Pulowery Konin, trzynaście bramek), najlepszym bramkarzem wybrano Patryka Bociana (KKF Konin U-18), a za najlepszego zawodnika uznano Mikołaja Królaka (Cosmos 06 Konin).

Podczas turnieju udało się zebrać 2435 zł dla Marcela Ogórka. Zbiórka dla chłopca cały czas trwa - pieniądze można wpłacać TUTAJ.

fot. Minifootball Konin  • Dziesięć drużyn zagrało dla Marcela. Zebrali niemal 2500 zł

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

pozdro liga wiejska
Dodano: 11.06.2019 23:21    Przez: ~pozdro
Bardzo fajna inicjatywa, brawo Minifootball Konin! Walcz Marcel!
Dodano: 14.06.2019 09:54    Przez: ~festyn
Copyright © 1999 - 2019 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO