WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Dziesięć drużyn zagrało dla Marcela. Zebrali niemal 2500 zł

Dodano: 11.06.2019 12:14
Źródło: LM.pl

Turniej charytatywny Gramy Razem dla Marcela zgromadził dziesięć drużyn. Dzięki sportowej rywalizacji udało się zebrać niemal 2500 zł na leczenie Marcela Ogórka.

Siedemnastomiesięczny Marcel cierpi na neuroblastomię IV stopnia. O tym, że jest chory jego rodzice dowiedzieli się pod koniec marca br.. Podczas badań w Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi okazało się, że chłopiec ma guza nadnercza z przerzutami do twarzoczaszki. Kolejne badania pokazały, że są też przerzuty do szpiku kostnego. Przed maluchem walka o życie: radioterapia, operacja i immunoterapia. Koszty leczenia w niemieckiej klinice oszacowano na 310 tysięcy euro. W sobotę zorganizowany został piknik charytatywny, podczas którego zbierano pieniądze na jego leczenie.

W ramach pikniku rozegrany został turniej piłki nożnej organizowany przez stowarzyszenie Minifootball Konin. Wzięło w nim udział dziesięć zespołów. Najlepsi okazali się zawodnicy Cosmos 06, którzy w finale pokonali KKF Konin U-18 5:2. Trzecie miejsce wywalczyli Pulowery Konin, wygrywając z KS ELPAK Konin 4:3. Najlepszym strzelcem turnieju został Bartek Nowak (Pulowery Konin, trzynaście bramek), najlepszym bramkarzem wybrano Patryka Bociana (KKF Konin U-18), a za najlepszego zawodnika uznano Mikołaja Królaka (Cosmos 06 Konin).

Podczas turnieju udało się zebrać 2435 zł dla Marcela Ogórka. Zbiórka dla chłopca cały czas trwa - pieniądze można wpłacać TUTAJ.

fot. Minifootball Konin  • Dziesięć drużyn zagrało dla Marcela. Zebrali niemal 2500 zł

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

pozdro liga wiejska
Dodano: 11.06.2019 23:21    Przez: ~pozdro
Bardzo fajna inicjatywa, brawo Minifootball Konin! Walcz Marcel!
Dodano: 14.06.2019 09:54    Przez: ~festyn
Copyright © 1999 - 2019 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO