WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Dwie piłkarki Medyka Konin opuściły zgrupowanie reprezentacji

Dodano: 11.06.2019 12:50
Źródło: LM.pl

Natalia Pakulska i Dominika Kopińska z powodu urazów opuściły zgrupowanie reprezentacji Polski przed towarzyskim spotkaniem ze Słowacją.

Zgrupowanie polskiej kadry rozpoczęło się dziś w Piwnicznej-Zdroju. Od razu po przyjeździe ból w kolanach zgłosiły dwie piłkarki Medyka Konin - Natalia Pakulska i Dominika Kopińska. - To urazy typowo przeciążeniowe, nic poważnego, ale nie są w stanie trenować na pełnych obrotach – tłumaczy portalowi Łączy Nas Piłka lekarz reprezentacji, Robert Gulewicz. 

Obie zawodniczki opuściły zgrupowanie, a trener Miłosz Stępiński postanowił nie dowoływać w ich miejsce innych piłkarek. W kadrze cały czas są dwie inne zawodniczki Medyka Konin - Natalia Chudzik i Nikol Kaletka. Szansę na występ koninianki będą miały już w najbliższy piątek. Początek spotkania w piątek o godz. 16.00 w Popradzie. autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Dopiero co skonczyly lige ,pozostal jeszcze Final Pucharu,to normalne ze dziewczyny as zmeczone.Czy Ktoś w reprezentacji bierze to pod uwagę.Nic dziwnego ze reprezentacja nie ma wielkich wyników bo przy takim planowaniu meczów towarzyskich kadry kiedy zmęczenie i kontuzje biorą górę to paranoja.
Dodano: 12.06.2019 18:18    Przez: ~Stan
Copyright © 1999 - 2019 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO