WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Goiński jedzie na mistrzostwa Europy z polską reprezentacją

Dodano: 17.06.2019 13:52
Źródło: LM.pl

Pięściarz Zagłębia Konin, Mateusz Goiński, dostał powołanie do reprezentacji Polski. Koninianin w ostatnim tygodniu czerwca walczyć będzie na II Igrzyskach Europejskich w Mińsku.

Polska reprezentacja na Igrzyska Europejskie liczy 151 sportowców, w tym - dziewięciu pięściarzy. Wśród nich jest zawodnik Zagłębia Konin, Mateusz Goiński. Zawody, będące jednocześnie mistrzostwami Europy, rozpoczną się 21 czerwca w Mińsku. Dzień wcześniej znane będą drabinki turniejowe. 

Igrzyska Europejskie rozgrywane są po raz drugi. Cztery lata temu walczył w nich pięściarz Copacabany Konin - Kamil Gardzielik. Zawodnik z Dobrej dotarł do ćwierćfinału, gdzie jednogłośnie uległ na punkty Węgrowi Zoltanowi Harcsowi. W mistrzostwach Europy po raz ostatni koninianin startował dwa lata temu. Igor Jakubowski odpadł wtedy w pierwszej walce, wracając po kontuzji ręki. W 2015 roku pięściarz Zagłębia Konin wywalczył natomiast wicemistrzostwo.

Dla Mateusza Goińskiego start w Mińsku będzie pierwszym poważnym sprawdzianem przed zbliżającymi się kwalifikacjami do Igrzysk Olimpijskich w Tokio. Jeszcze w tym roku rozegrane zostaną również mistrzostwa świata.  • Goiński jedzie na mistrzostwa Europy z polską reprezentacją
  • Goiński jedzie na mistrzostwa Europy z polską reprezentacją

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Mati do boju!!!
Dodano: 17.06.2019 21:38    Przez: ~bum bum

KOMENTARZE

Mati do boju!!!
Dodano: 17.06.2019 21:38    Przez: ~bum bum
Gratulacje Mateusz
Dodano: 18.06.2019 09:40    Przez: ~Kamil L
Gratulacje Mateusz
Dodano: 18.06.2019 09:41    Przez: ~Kamil L
Powiedzenia dla godnie reprezentującego nasze miasto fighter!!
Dodano: 19.06.2019 20:23    Przez: ~Rudzica
Nie wróżę dobrych wyników.Może i jest silny ale warunki- niski i strasznie wpada głową w przeciwnika.A poza tym jak wygrywa to ogłasza to wszem i wobec jednak jak kilkukrotnie w ostatnimi czasy powineła mu się noga zero tematu.Ale rodzinka promuje caaaały czas.A inni Konińscy pięściarze?
Dodano: 20.06.2019 22:40    Przez: ~masakra
Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO