WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Arbiter spod Zagórowa, Bartłomiej Zywert, będzie sędziował III ligę

Dodano: 5.07.2019 11:41
Źródło: LM.pl

Region koniński w końcu doczekał się swojego reprezentanta wśród sędziów III ligi. Od najbliższego sezonu mecze na poziomie międzywojewódzkim prowadzić będzie Bartłomiej Zywert.

Do tej pory Kolegium Sędziów w Koninie nie miało swoje reprezentanta w III lidze. Bartłomiej Zywert, prowadzący od kilku sezonów spotkania w IV lidze, był bliski awansu już dwa lata temu, ale ostatecznie w III lidze się nie znalazł. Udało się teraz - pochodzący ze Skokumia w gminie Zagórów arbiter uzyskał awans do III ligi. 

Zywert dołączył do wąskiego grona sędziów z KS Konin, pracujących na szczeblu ponadwojewódzkim. Status sędzi międzynarodowej ma Michalina Diakow, czołowa arbiter regionu konińskiego. Sędziuje zarówno mecze Ekstraligi, jak i mecze Ligi Mistrzyń. Na szczeblu centralnym piłki nożnej kobiet pracuje również Kinga Kwitowska. Mecze w najwyższych ligach futsalu prowadzi natomiast Maciej Jagodziński.   • Arbiter spod Zagórowa, Bartłomiej Zywert, będzie sędziował III ligę

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO