WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Mateusz Goiński na zgrupowaniu kadry narodowej na Ukrainie

Dodano: 10.07.2019 12:18
Źródło: LM.pl

Pięściarz Zagłębia Konin, Mateusz Goiński, wyjechał razem z polską reprezentacją na zgrupowanie szkoleniowe na Ukrainie. Biało-czerwoni przygotowują się do wrześniowych mistrzostw świata.

Do Kołomyji na Ukrainie polska kadra wyjechała w poniedziałek. W dziesięcioosobowym zespole jest Mateusz Goiński, pięściarz Zagłębia Konin. Biało-czerwoni mają w planach dwutygodniowe zgrupowanie, podczas którego będą sparować z Ukraińcami. Polacy pracować będą pod okiem nowego trenera - szkoleniowcem pierwszej kadry został Ivan Juszczenko. To jego powrót do kadry, z polskimi pięsciarzami pracował już bowiem jesienią 2018 roku.

Biało-czerwoni na Ukrainie przygotowują się do wrześniowych mistrzostw świata w Rosji. W przeciwieństwie do Igrzysk Olimpijskich w 2016 roku, wywalczenie czołowych miejsc w światowym czempionacie nie da awansu na Igrzyska w 2020 r. Bój o kwalifikacje olimpijskie pięściarze rozpoczną dopiero w pierwszej połowie przyszłego roku podczas kontynentalnych i światowego turnieju kwalifikacyjnego. 

fot. Zagłębie Konin  • Mateusz Goiński na zgrupowaniu kadry narodowej na Ukrainie

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO