WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Sokół Kleczew testował piłkarzy w pierwszym meczu kontrolnym

Dodano: 10.07.2019 21:34
Źródło: LM.pl

Spora grupa testowanych zawodników zagrała w pierwszym sparingu Sokoła Kleczew w letnim okresie przygotowawczym. Kleczewianie ulegli Sokołowi Aleksandrów Łódzki 0:1.

W pierwszym meczu kontrolnym drużyna Łukasza Cichosa mierzyła się z wicemistrzem III ligi gr. I - Sokołem Aleksandrów Łódzki. Mecz rozgrywany był w trzech częściach po 40 minut. Kleczewianie zagrali w dwóch różnych składach po całej godzinie, a w obu zespołach nie zabrakło testowanych przez Sokoła zawodników.

W pierwszym zespole na boisku pojawiło się łącznie czterech nowych zawodników. Wśród nich był trenujący z Sokołem od początku okresu przygotowawczego napastnik Gwardii Koszalin Dominik Drzewiecki, który w środę grał głównie na skrzydle. Oprócz niego w składzie pojawiło się dwóch nowych obrońców oraz napastnik. 

Po ponad godzinie gry na murawie zameldował się drugi skład, w którym nowych twarzy było jeszcze więcej. To m.in. trenujący z Sokołem od poniedziałku bramkarz Dawid Kołodziejczak, siedemnastoletni prawy obrońca Strażaka Licheń Stary Oskar Białecki, czy znany już w Kleczewie 22-letni pomocnik Filip Brzostowski. Ten ostatni jest wychowankiem Warty Poznań, w Sokole grał w rundzie jesiennej sezonu 2017/2018, a ostatni rok spędził w IV-ligowej Kotwicy Kórnik. Na obronie zagrał również Wiktor Patrzykąt. 22-letni obrońca wiosną grał na wypożyczeniu w Górniku Konin, a w środę rano zagrał 35 minut w sparingu... I-ligowej Warty Poznań.

Spotkanie jak na pierwszy sparing miało niezłe tempo. Lepiej zaczęli je gospodarze, którzy kilkukrotnie groźnie dogrywali z bocznych sektorów, ale bez wykończenia. W pierwszej tercji kilkoma niezłymi interwencjami popisał się Hubert Świtalski, a do bramki zespołu z Aleksandrowa Łódzkiego trafił testowany napastnik, ale sędzia dopatrzył się spalonego.

W drugiej tercji goście zdobyli decydującą bramkę po błędzie Świtalskiego. Bramkarz Sokoła wyszedł z bramki, ale nie przejął piłki, a do pustej siatki z dystansu wpakował ją jeden z zawodników gości. W ostatniej części spotkania na boisku działo się już mniej. Lepsze sytuacje mieli kleczewianie, ale gospodarzom nie udało się pokonać bramkarza rywali i ostatecznie przegrali pierwszy sparing 0:1.

Kolejny mecz kontrolny drużyna Łukasza Cichosa ma zaplanowany na najbliższą sobotę. O godz. 11.00 Sokół zmierzy się z IV-ligowym LKS Gołuchów.

Sokół Kleczew - Sokół Aleksandrów Łódzki 0:1

Sokół Kleczew I: Hubert Świtalski - Szymon Szczęsny, Sebastian Śmiałek, zawodnik testowany, zawodnik testowany, Tomasz Kowalczuk, Michał Wolinowski, Dominik Drzewiecki, Jakub Dębowski, Norbert Grzelak, zawodnik testowany.

Sokół Kleczew II: Dawid Kołodziejczak - Oskar Białecki, Wiktor Patrzykąt, Arkadiusz Widelski, Marcel Koziorowski, zawodnik testowany, zawodnik testowany, zawodnik testowany, Jakub Groszkowski, zawodnik testowany, Filip Brzostowski.

 slajd 1 z 18
NASTĘPNY SLAJD

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO