WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

#Padaka2019. W grupie D zagrają reprezentanci dużych miast

Dodano: 11.07.2019 13:19
Źródło: LM.pl

Cztery ostatnie drużyny, które będą rywalizować w grupie D Mistrzostw Świata w Udawaniu Gry w Piłkę Nożną, to w większości reprezentaci największych polskich miast.

Faworytem tej grupy będzie Muchobór Wrocław. Ten wieloletni B-klasowiec w minionym sezonie wywalczył awans do A-klasy, co jest ewenementem wśród uczestników Mistrzostw Świata w Udawaniu Gry w Piłkę Nożną. - W przypadku każdej innej drużyny takie przewinienie pewnie zostałoby odpowiednio ukarane. Z uwagi na zasługi z lat poprzednich zastosowano zasadę „kto do A-Klasy przechodzi, ten sam sobie szkodzi” oraz „chcącemu nie dzieje się krzywda” i warunkowo dopuszczono kopaczy z Wrocławia do mistrzowskich rozgrywek - komentują organizatorzy zawodów.

Sztywny, B-klasowy poziom trzyma Coco Jambo Warszawa. Gwiazdy Facebooka z 70 tysiącami polubień swojego profilu wyprzedzają po tym względem ekstraklasowe zespoły ŁKS, Rakowa, a nawet aktualnego mistrza Polski - Piast Gliwice. Ostatni sezon zakończyli na przedostatnim miejscu w tabeli, w dwudziestu meczach zdobyli piętnaście punktów, stracili 89 bramek - forma na mistrzostwa jest więc gotowa. 

Z internetowego świata znana jest również ekipa T.N. Footroll. Jej liderem jest DissBlaster, znany youtuber, prowadzący kanał o takiej samej nazwie, co zespół. Człon „troll” w nazwie tak kanału nie jest przypadkowy, panowie trollują sobie na tematy piłkarskie, opisują futbol w sposób bardzo luźny i często satyryczny. Na boisku w oficjalnych rozgrywkach po raz ostatni pokazali się w zeszłym sezonie, przegrywając w drugiej rundzie okręgowego Pucharu Polski aż 1:9.

Aż z Krakowa do Przykony przyjadą natomiast Janusze Futbolu. Debiutujący na mistrzostwach zespół na co dzień gra w lidze szóstek, gdzie ostatnio zajęli dziewiąte miejsce na czternaście drużyn. Piłkarze z Krakowa będą musieli pokonać aż 300 kilometrów, żeby dotrzeć do Przykony – w klasyfikacji, która uwzględniałaby trasy przejazdu Janusze byliby liderem.

Tak właśnie prezentują się wszystkie drużyny tegorocznej #Padaki2019. Mistrzostwa startują już w sobotę, a wstęp dla wszystkich jest otwarty!  • #Padaka2019. W grupie D zagrają reprezentanci dużych miast
  • #Padaka2019. W grupie D zagrają reprezentanci dużych miast
  • #Padaka2019. W grupie D zagrają reprezentanci dużych miast
  • #Padaka2019. W grupie D zagrają reprezentanci dużych miast

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO