WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Szachista UKS Smecz gra w Drużynowych Mistrzostwach Europy

Dodano: 12.07.2019 13:42
Źródło: LM.pl

Jan Klimkowski, szachista UKS Smecz Konin, rozpoczął wczoraj rywalizację w Drużynowych Mistrzostwach Europy do lat 12. W pierwszym meczu Polacy pokonali Turcję 2,5:1,5.

Klimkowski dostał powołanie do kadry jako jeden z czterech Polaków obok Bartosza Fiszera (Laura Chylice), Huberta Meersa (Hetman Koronny Trzebinia) i Jakuba Seemanna (MKSz Rybnik). Biało-czerwoni mistrzostwa rozpoczęli bardzo dobrze, od zwycięstwa 2,5:1,5 z Turcją. Klimkowski w swoim pojedynku pokonał Cana Duraka, przyczyniając się tym samym do wygranej polskiej reprezentacji.

Dziś druga runda, w której Polacy zmierzą się z Białorusinami. Rywalem Klimkowskiego będzie Iwan Piatrenka. Zmagania w Czechach potrwają siedem rund, do 18 lipca. 

fot. UKS Smecz Konin autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2019 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO