WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Bez bramek z IV-ligowcem. Sokół Kleczew zremisował drugi sparing

Dodano: 13.07.2019 21:24
Źródło: LM.pl

Drugi mecz kontrolny Sokoła Kleczew w letnim okresie przygotowawczym zakończył się bezbramkowym remisem. Drużyna Łukasza Cichosa mierzyła się z IV-ligowym LKS Gołuchów.

W drugim meczu kontrolnym w letnim okresie przygotowawczym Sokół Kleczew mierzył się z LKS Gołuchów. To drużyna, która w zeszłym sezonie w IV lidze gr. wielkopolskiej wywalczyła szóste miejsce. Mimo tego kleczewianie, choć mieli przewagę na boisku, nie byli w stanie rywali pokonać. Spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem.

W wyjściowym składzie kleczewskiej drużyny po raz kolejny znaleźli się testowani zawodnicy. Oprócz Dominika Drzewieckiego i Filipa Brzostowskiego w pierwszej jedenastce zagrali jeszcze czterej inni zawodnicy spoza kadry. 
Kolejny mecz kontrolny za tydzień. Tym razem Sokół zmierzy się z ligowym rywalem - Polonią Środa Wlkp.

Sokół Kleczew - LKS Gołuchów 0:0

Sokół Kleczew (skład wyjściowy): Hubert Świtalski - Szymon Szczęsny, Wiktor Patrzykąt, zawodnik testowany, zawodnik testowany, Tomasz Kowalczuk, Michał Wolinowski, Dominik Drzewiecki, Filip Brzostowski, zawodnik testowany, zawodnik testowany. slajd 1 z 8
NASTĘPNY SLAJD

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO