WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Goiński boksuje w kadrze. Dwie wygrane pięściarza Zagłębia Konin

Dodano: 29.07.2019 12:29
Źródło: LM.pl

Najpierw w nieoficjalnym starciu z Ukraińcami, a następnie w meczu międzypaństwowym Polska - Bułgaria swoje pojedynki wygrywał pięściarz Zagłębia Konin Mateusz Goiński. Koninianin przygotowuje się wciąż do mistrzostw świata we wrześniu.

Na początku lipca Mateusz Goiński przebywał na zgrupowaniu reprezentacji Polski na Ukrainie. Tam biało-czerwoni w nieoficjalnym, sparingowym meczu zmierzyli się z reprezentacją gospodarzy. Koninianin swoją walkę wygrał, a następnie wraz z polską kadrą wrócił do naszego kraju.

Tu na Polaków czekał kolejny, tym razem już oficjalny mecz międzypaństwowy. W ramach gali Suzuki Boxing Night w warszawskim hotelu Hilton biało-czerwoni zmierzyli się z Bułgarami. Polacy zwyciężyli w pięciu walkach, pokonując rywali 10:6, a wygrany pojedynek zanotował również Mateusz Goiński. Pięściarz Zagłębia Konin wygrał z Kristianem Nikołowem 2:1.

Od czwartku Goiński wyjeżdża na kolejne zgrupowanie na Ukrainę, gdzie polska kadra trenować będzie z gospodarzami oraz pięściarzami z Turcji. To kolejny etap przygotowań do wrześniowych mistrzostw świata.  autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO