WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Orzeł szuka zawodników. I do seniorów, i do grup młodzieżowych

Dodano: 5.08.2019 11:31
Źródło: LM.pl

III-ligowy Orzeł Osiecza ogłosił nabór do swoich drużyn. Klub szuka zawodników zarówno do zespołu seniorów, jak i grup młodzieżowych.

W zeszłym sezonie seniorzy Orła Osiecza po raz drugi z rzędu wywalczyli mistrzostwo III ligi i rywalizowali o awans do II ligi. Teraz klub szuka zawodników, którzy chcieliby reprezentować jego barwy w najbliższym sezonie. Zgłaszać mogą się również młodzi miłośnicy siatkówki. Nabór trwa również do sekcji młodzieżowej (rocznik 2001 - 2006) i sekcji dziecięcej (rocznik 2007 - 2010).

Zainteresowani proszeni są o kontakt z prezesem klubu Michałem Rekiem (tel. 600 411 694) lub sekretarzem Jakubem Liebeltem (tel. 601 072 064).  • Orzeł szuka zawodników. I do seniorów, i do grup młodzieżowych

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:siatkówka,   III liga,   Orzeł Osiecza,   nabór,   grupy młodzieżowe,   seniorzy

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO