WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Cztery medale konińskich kolarek na mistrzostwach Wielkopolski

Dodano: 12.08.2019 11:15
Źródło: LM.pl

Zuzanna Nożewska, Natalia Sobiech i Roksana Mikorska stawały na podium podczas mistrzostw Wielkopolski w Kaliszu. Po złoto na 250 m sięgnęła Zuzanna Nożewska.

Torowe Mistrzostwa Wielkopolski rozgrywane były w Kaliszu. Wśród rywalizujących zawodników znalazły się również kolarki KLTC Konin. Po złoty medal w wyścigu na 250 m sięgnęła Zuzanna Nożewska. Srebro w wyścigu na 250 m ze startu zatrzymanego zdobyła natomiast Natalia Sobiech. 

Konińskie kolarki wywalczyły również dwa trzecie miejsca. Indywidualnie brąz zdobyła Roksana Mikorska, rywalizując w wyścigu na 250 m ze startu zatrzymanego. Drużynowo reprezentacja KLTC Konin zdobyła natomiast brązowe medale w sprincie młodziczek. Na najniższym stopniu podium stanęły Roksana Mikorska i Natalia Sobiech.

fot. KLTC Konin   • Cztery medale konińskich kolarek na mistrzostwach Wielkopolski
  • Cztery medale konińskich kolarek na mistrzostwach Wielkopolski
  • Cztery medale konińskich kolarek na mistrzostwach Wielkopolski

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO