LM.plSportDo punktu zabrakło trzech minut. Porażka Olimpii z beniaminkiem

Do punktu zabrakło trzech minut. Porażka Olimpii z beniaminkiem

Zaledwie jedną bramką przegrała Olimpia Koło z Pogonią Lwówek w drugim meczu nowego sezonu. Decydujący gol padł w 87. minucie spotkania.

W czwartkowym meczu Olimpia Koło podejmowała Pogoń Lwówek - beniaminka IV ligi i mistrza ligi międzyokręgowej leszczyńsko-poznańskiej z zeszłego sezonu. Przez większość spotkania na tablicy wyników widniał bezbramkowy rezultat. Dopiero w 87. minucie bramkę na 1:0 dla Pogoni zanotował Błażej Wieśko.

Kilka minut później czerwoną kartką w zespole gospodarzy ukarany został jeszcze Konrad Cieślak. Spotkanie ostatecznie zakończyło się zwycięstwem gości 1:0.

Po dwóch kolejkach drużyna Tomasza Mikusika zajmuje przedostatnie siedemnaste miejsce w tabeli bez punktów na koncie. Kolejny mecz już w niedzielę. Kolanie zagrają na wyjeździe z Pogonią Nowe Skalmierzyce.

Olimpia Koło - Pogoń Lwówek 0:1 (87' Błażej Wieśko)

Olimpia Koło: Bartosz Kordylewski - Konrad Cieślak, Kacper Cieślak, Kacper Gatrzkie, Adam Kozajda (46' Adam Ciesielski), Piotr Rutkowski (87' Konrad Lewandowski), Dawid Zawadzki, Mikołaj Czajka, Ihor Swetlycznyj (60' Oliver Kos), Filip Stożek (70' Krystian Jaroszewski), Dawid Nowak.