WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Sokół bliski zakończenia serii. Gol w 90. minucie warty dwa punkty

Dodano: 18.08.2019 21:54
Źródło: LM.pl

W samej końcówce niedzielnego starcia Sokół Kleczew stracił prowadzenie z Chemikiem Police. Zespół Łukasza Cichosa wciąż nie był w stanie zwyciężyć na wyjeździe.

W niedzielnym starciu Sokół Kleczew mierzył się na wyjeździe z beniaminkiem III ligi. Chemik Police, choć jest nowym zespołem w stawce, radzi sobie jak na razie całkiem nieźle. Co oznaczało, że Sokoła wcale nie czeka łatwy mecz.

Po pierwszej połowie na tablicy wyników widniał bezbramkowy remis, a cały mecz roztrzygnięty został tak naprawdę w ostatnim kwadransie. Najpierw, w 77. minucie kleczewianie przeprowadzili kontratak zakończony golem Filipa Brzostowskiego. Gdy wydawało się, że Sokół w końcu przełamie serię bez zwycięstwa na wyjeździe, gospodarze wyrównali. W samej końcówce meczu do bramki kleczewian trafił Andrej Protasenko.

Sokół wywiózł z Polic jeden punkt i z siedmioma oczkami na koncie zajmuje ósme miejsce w tabeli. Kolejny mecz w przyszłą sobotę - zespół Łukasza Cichosa podejmie Bałtyk Gdynia.

Chemik Police - Sokół Kleczew 1:1 (90' Andrej Protasenko - 77' Filip Brzostowski)

Sokół Kleczew: Hubert Świtalski – Michał Kozajda, Sebastian Śmiałek, Jakub Banach, Wiktor Patrzykąt, Tomasz Kowalczuk, Michał Wolinowski, Dominik Drzewiecki (71’ Jakub Dębowski), Norbert Grzelak, Tomasz Koziorowski (67’ Filip Brzostowski), Paweł Piceluk.

źródło: sokol.kleczew.pl autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:piłka nożna,   III liga,   Sokół Kleczew,   Chemik Police

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO