LM.plSportV Turniej Klubowy. Piotr Zbyszewski i Leszek Duszyński najlepsi

V Turniej Klubowy. Piotr Zbyszewski i Leszek Duszyński najlepsi

Osiemnastu golfistów z Konina i Ostrowa Wlkp. wzięło udział w V Turnieju Klubowym KKG Konin. Najlepsi okazali się Piotr Zbyszewski i Leszek Duszyński.

W tym roku konińscy golfiści mają zaplanowanych siedem turniejów klubowych. W niedzielę rozegrali piąty z nich. W zmaganiach wzięło udział osiemnastu zawodników - siedemnastu z KKG Konin oraz jeden reprezentant Air Golf Club Ostrów Wlkp.

W kategorii brutto zwyciężył Piotr Zbyszewski z wynikiem 71 uderzeń. Minimalnie przegrał z nim Robert Tralewski (72 uderzenia). Na trzecim miejscu podium uplasował się Dariusz Karmowski (76 uderzeń). W kategorii netto triumfował Leszek Duszyński (58) przed Piotrem Kruszczyńskim (60) i Zygmuntem Tylakiem (61).

Kolejne golfowe zmagania już w najbliższy weekend. Tym razem rozegrane zostaną Mistrzostwa Konina.