WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Zagłębie zaprasza na trening z Jakubowskim. Już w poniedziałek

Dodano: 30.08.2019 17:12
Źródło: LM.pl

Olimpijczyk z Rio de Janeiro, a ostatnio - gwiazda reality show Big Brother, czyli Igor Jakubowski poprowadzi trening dla najmłodszych w najbliższy poniedziałek.

Igor Jakubowski, wychowanek Zagłębia Konin, w przeszłości prowadził już zajęcia dla grup młodzieżowych konińskiego klubu. Swoją pracę w Zagłębiu musiał przerwać z powodu udziału w reality show Big Brother. Po zakończeniu programu koninianin zrobił sobie małą przerwę od boksu, cały czas leczył również swoją rękę.

Teraz olimpijczyka z Rio de Janeiro zobaczyć będzie można w Koninie. Już w poniedziałek poprowadzi otwarte zajęcia dla wszystkich chętnych w hali przy ul. Dworcowej. Początek treningu zaplanowany jest na godz. 17.30.  autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:boks,   Zagłębie Konin,   Igor Jakubowski,   otwarty trening

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO