Sportowy weekend: Tenisiści na 27-lecie, a biegacze dla Warwasa
Turniej z okazji 27. rocznicy powstania Konińskiego Klubu Tenisowego rozegrany zostanie w ten weekend. W sobotę w Kleczewie odbędzie się natomiast Memoriał Henryka Warwasa.
6 września (piątek):
godz. 17.00: mecz piłki nożnej (klasa okręgowa gr. II): Victoria II Września - Czarni Ostrowite, stadion przy ul. Kosynierów 1 we Wrześni
Ósma kolejka Staromiejskiej Ligi Orlika, boisko orlik w Starym Mieście:
godz. 18.00: Warta Sławsk - Stare Miasto
godz. 18.40: Młode Wilki - Lisiec
godz. 19.20: Radek Team - FC Rychwał
7 września (sobota):
Piąta kolejka klasy okręgowej gr. II:
godz. 11.00: Zryw K-Flex Dąbie - Warta Pyzdry, stadion przy ul. Asnyka 16 w Dąbiu
godz. 16.00: Strażak Licheń Stary - Kasztelania Brudzew, stadion przy ul. Napoleona 1 w Ślesinie
godz. 17.00: Warta Krzymów - Lechita Kłecko, stadion przy ul. Mlecznej 1 w Krzymowie
godz. 12.00: mecz piłki nożnej (Ekstraliga): AZS UJ Kraków - Medyk Konin, stadion przy ul. Boboli 5 w Krakowie
godz. 12.00: Turniej Tenisowy z okazji 27. Rocznicy Powstania Klubu o Puchar Prezydenta Miasta Konina, korty tenisowe przy ul. Paderewskiego 8 w Koninie
godz. 14.00: VIII Memoriał Henryka Warwasa, start: stadion przy Al. 600-lecia w Kleczewie
godz. 17.00: mecz piłki nożnej (III liga gr. II): Jarota Jarocin - Górnik Konin, Stadion Jarocin-Sport przy ul. Sportowej 6 w Jarocinie
godz. 17.00: mecz piłki nożnej (IV liga gr. wielkopolska): Centra Ostrów Wlkp. - Olimpia Koło, Stadion Miejski przy ul. Janusza Kusocińskiego 1 w Ostrowie Wlkp.
Piąta kolejka V ligi gr. III:
godz. 17.00: Polonus Kazimierz Biskupi - Odolanovia Odolanów, stadion przy ul. Ogrodowej 1 w Kazimierzu Biskupim
godz. 17.00: Tulisia Tuliszków - Zefka Kobyla Góra, stadion w Tuliszkowie
8 września (niedziela):
Piąta kolejka V ligi gr. III:
godz. 11.00: Raszkowianka Raszków - Tur 1921 Turek, stadion przy ul. Jarocińskiej 19b w Raszkowie
godz. 15.00: Wilki Wilczyn - Astra Krotoszyn, stadion przy ul. Rynek 14 w Wilczynie
godz. 15.00: Stal Pleszew - Zjednoczeni Rychwał, stadion przy Al. Mickiewicza 6 w Pleszewie
godz. 17.00: SKP Słupca - GKS Sompolno, stadion przy ul. Gajowej 4 w Słupcy
Piąta kolejka klasy okręgowej gr. II:
godz. 14.00: CKS Zbiersk - LKS Ślesin, stadion w Zbiersku-Cukrowni 58a
godz. 16.00: Warta Eremita Dobrów - Baszta Przedecz, stadion w Dobrowie 131a
godz. 17.00: Polanin Strzałkowo - Pelikan Niechanowo, stadion przy Al. Wyszyńskiego 48 w Strzałkowie
godz. 17.00: Orzeł Grzegorzew - MKS Dąbie, stadion przy ul. Leśnej 26 w Grzegorzewie
godz. 14.00: Turniej Tenisowy z okazji 27. Rocznicy Powstania Klubu o Puchar Prezydenta Miasta Konina, korty tenisowe przy ul. Paderewskiego 8 w Koninie
godz. 16.00: mecz piłki nożnej (III liga gr. II): Polonia Środa Wlkp. - Sokół Kleczew, stadion przy ul. Sportowej 12 w Środzie Wlkp.