WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Szalony mecz w Środzie Wlkp., Sokół przełamał wyjazdową serię!

Dodano: 8.09.2019 20:47
Źródło: LM.pl

3:2 zwyciężył Sokół Kleczew w Środzie Wlkp., choć jeszcze do przerwy to gospodarze prowadzili 2:0. Tym samym drużyna Łukasza Cichosa zakończyła serię wyjazdowych porażek.

Pierwsza połowa niedzielnego meczu należała do Polonii Środa Wlkp. Już w piątej minucie gola na 1:0 strzelił Adrian Szynka. W 29. minucie średzianie otrzymali rzut karny, którego na bramkę zamienił znów Adrian Szynka. Na dodatek w szesnastej minucie kontuzji doznał Wiktor Patrzykąt i na murawie zastąpić go musiał Sebastian Śmiałek.

Po zmianie stron diametralnie zmieniła się również gra. W 62. minucie kontaktową bramkę dla kleczewian zdobył Sebastian Śmiałek, wykorzystując dośrodkowanie Tomasza Koziorowskiego. Już dwie minuty później było 2:2. Rzut karny wywalczył Paweł Piceluk, a bramkę z jedenastu metrów zdobył Tomasz Kowalczuk.

Na tym jednak Sokół się nie zatrzymał. W 90. minucie znów błysnął Piceluk - po indywidualnej akcji zdobył bramkę z ostrego kąta, dającą gościom zwycięstwo 3:2. Dzięki temu kleczewianie przełamali serię meczów bez zwycięstwa na wyjeździe i zanotowali czwartą wygraną w tym sezonie.

Po siódmej kolejce Sokół zajmuje siódme miejsce z dorobkiem trzynastu punktów. Kolejny mecz w najbliższy piątek - zespół Łukasza Cichosa podejmie Pogoń II Szczecin.

Polonia Środa Wlkp. - Sokół Kleczew 2:3 (5', 29' Adrian Szynka - 62' Sebastian Śmiałek, 64' Tomasz Kowalczuk, 90' Paweł Piceluk)

Sokół Kleczew: Hubert Świtalski – Wiktor Patrzykąt (16' Sebastian Śmiałek), Jakub Banach, Arkadiusz Widelski, Michał Wolinowski (59' Jakub Groszkowski), Dominik Drzewiecki (85' Jakub Dębowski), Tomasz Kowalczuk, Norbert Grzelak, Tomasz Koziorowski (86' Filip Brzostowski), Marcin Poręba, Paweł Piceluk.

źródło: sokol.kleczew.pl

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO