WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Koniński Klub Tenisowy obchodził 27. rocznicę swojego powstania

Dodano: 11.09.2019 11:42
Źródło: LM.pl

Turniej byłych zawodników i VIP-ów, wręczanie legitymacji klubowych i odznaczeń - tak wyglądały obchody 27. rocznicy powstania Konińskiego Klubu Tenisowego.

Uroczysta część obchodów miała miejsce w sobotę. Wzięli w nim udział podopieczni i byli zawodnicy Konińskiego Klubu Tenisowego oraz przedstawiciele władz miasta. Historię klubu odczytał wiceprezes klubu Juliusz Olędzki. Odebrał również z rąk zastępcy prezydenta Konina Witolda Nowaka list gratulacyjny. Piotr Korytkowski, Zbigniew Szymczak, Elżbieta Ożóg-Kazimierczak, Amelia Dudek, Marcel Jagodziński, Michał Kaźmierczak i Paweł Kaźmierczak otrzymali natomiast klubowe legitymacje.

W sobotę i niedzielę trwała część sportowa obchodów. W ramach turnieju rozegrano zmagania w czterech grupach. W grupie czerwonej grali byli zawodnicy klubu. Zwyciężył Adrian Wawrzyniak przed Przemysławem Siudutem i Piotrem Hofmanem. W grupie brązowej pierwsze miejsce zajął Paweł Łuczak, a drugie Zuzanna Łuczak. W grupie niebieskiej triumfował natomiast Michał Kazimierczak, drugi był Amelia Dudek, trzeci Marcel Jagodziński, a czwartybył Paweł Kazimierczak.

W niedzielę rozegrany został natomiast turniej VIP-ów. Zwyciężył Zbigniew Szymczak przed Cezarym Kiserem i Juliuszem Olędzkim.

fot. KKT Konin

slajd 1 z 16
NASTĘPNY SLAJD

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO