WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Diakow w meczu TVN, Zywert w szesnastce najlepszych sędziów

Dodano: 11.09.2019 12:48
Źródło: LM.pl

Kolejne sukcesy w ostatnim czasie odnieśli sędziowie z regionu konińskiego. W charytatywnym meczu TVN wystąpiła Michalina Diakow, a do szesnastki najlepszych arbitrów w Polsce dostał się Bartłomiej Zywert.

Drugi raz w swojej karierze Michalina Diakow, sędzia z regionu konińskiego, wystąpiła w meczu charytatywnym TVN - WOŚP. Podobnie, jak rok temu, jedna z najlepszych polskich sędzi miała okazję pracować na stadionie Legii Warszawa, tym razem jako sędzia asystent. Głównym arbitrem meczu był Szymon Marciniak, czołowy polski sędzia, a w składzie znalazły się również Monika Mularczyk i Magdalena Figura. 

- Gratulujemy i dziękujemy Michalinie za charytatywne zaangażowanie - czytamy na profilu FB OZPN Konin.

To jednak nie jedyny sukces arbitra z regionu konińskiego. W ostatnim czasie powołanie na zgrupowanie Core Polska otrzymał Bartłomiej Zywert. Core Polska to program dla najlepszych sędziów III ligi z całej Polski. Z każdego województwa powołanie otrzymuje tylko jeden arbiter. Oznacza to, że Bartłomiej Zywert nie miał sobie równych w całej Wielkopolsce.

Wyróżnienie jest tym większe, że dla Zywerta jest to dopiero pierwszy sezon pracy w III lidze. Latem sędzia z regionu konińskiego otrzymał promocję na ten poziom rozgrywkowy i jest w tym momencie jedynym arbitrem z naszego regionu w III lidze. Teraz sędziego spod Zagórowa czeka zgrupowanie w Jarocinie od 18 do 23 września.

- Koledze Bartkowi serdecznie gratulujemy tak prestiżowego osiągnięcia i życzymy powodzenia - mówi Jerzy Szwaciński, przewodniczący Kolegium Sędziów OZPN Konin.

fot. OZPN Konin

  • Diakow w meczu TVN, Zywert w szesnastce najlepszych sędziów
  • Diakow w meczu TVN, Zywert w szesnastce najlepszych sędziów

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO