Sportowy weekend: Bieg dla Marcela i judo niepełnosprawnych
Bieg PoruszamyOkolice odbędzie się w sobotę w Starym Mieście. Dzień później w Ślesinie spotkają się niepełnosprawni, by rywalizować w turnieju judo.
13 września (piątek):
godz. 17.00: mecz piłki nożnej (III liga gr. II): Sokół Kleczew - Pogoń II Szczecin, Stadion Miejski przy al. 600-lecia 21 w Kleczewie
godz. 17.30: mecz piłki nożnej (klasa okręgowa gr. II): Warta Eremita Dobrów - Pelikan Niechanowo, stadion w Dobrowie 131a
Dziewiąta kolejka Staromiejskiej Ligi Orlika, boisko orlik w Starym Mieście:
godz. 18.00: Lisiec - Stare Miasto
godz. 18.40: FC Rychwał - Młode Wilki
godz. 19.20: Radek Team - Warta Sławsk
14 września (sobota):
XII Puchar Europy Kadetów w szabli kobiet i mężczyzn - XX Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Konina, hala sportowa przy ul. Dworcowej 2a w Koninie:
godz. 9.00: rozpoczęcie walk w szabli mężczyzn
godz. 16.30: finał w szabli mężczyzn
godz. 11.00: Regaty Mistrzostwa Okręgu o Puchar Prezydenta Miasta Konina, Jezioro Pątnowskie
Bieg Charytatywny dla Marcela PoruszamyOkolice, start: CH Ferio w Starym Mieście:
godz. 11.00: biegi dziecięcie i młodzieżowe
godz. 13.00 bieg główny
Szósta kolejka klasy okręgowej gr. II:
godz. 11.00: MKS Dąbie - Polanin Strzałkowo, stadion w Dąbiu
godz. 13.00: LKS Ślesin - Lechita Kłecko, stadion przy ul. Napoleona 1 w Ślesinie
godz. 17.00: Baszta Przedecz - Strażak Licheń Stary, stadion przy ul. Zamkowej 5 w Przedczu
godz. 17.00: Warta Pyzdry - Warta Krzymów, stadion przy ul. Nowoogrodowej 3c w Pyzdrach
godz. 17.00: Kasztelania Brudzew - Zryw K-Flex Dąbie, stadion w Piaskach
godz. 17.00: Czarni Ostrowite - Orzeł Grzegorzew, stadion przy ul. Jeziornej 39 w Ostrowitem
godz. 17.00: CKS Zbiersk - Victoria II Września, stadion w Zbiersku-Cukrowni 58a
godz. 15.00: mecz piłki nożnej (IV liga gr. wielkopolska): Olimpia Koło - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp., stadion przy ul. Sportowej 12 w Kole
Szósta kolejka V ligi gr. III:
godz. 16.00: Wilki Wilczyn - Tulisia Tuliszków, stadion przy ul. Rynek 14 w Wilczynie
godz. 16.00: Tur 1921 Turek - Polonus Kazimierz Biskupi, stadion 1000-lecia przy ul. Sportowej w Turku
godz. 20.00: Nightskating Konin 5/2019, start: ul. Dworcowa w Koninie
15 września (niedziela):
godz. 9.00: Mental Golf Masters, pole golfowe w Golinie-Kolonii
godz. 11.00: mecz piłki nożnej (Ekstraliga): Olimpia Szczecin - Medyk Konin, stadion przy ul. ks. bp. Władysława Bandurskiego 35 w Szczecinie
godz. 12.00: KidsSkating Konin 5/2019, start: ul. Spółdzielców 7 w Koninie
godz. 12.00: Ogólnopolski Turniej Judo Ośób Niepełnosprawnych, hala sportowa przy ul. Młodzieżowej 1 w Ślesinie
XII Puchar Europy Kadetów w szabli kobiet i mężczyzn - XX Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Konina, hala sportowa przy ul. Dworcowej 2a w Koninie:
godz. 9.00: rozpoczęcie walk w szabli kobiet
godz. 16.30: finał w szabli kobiet
godz. 17.00: mecz piłki nożnej (III liga gr. II): Górnik Konin - KKS 1925 Kalisz, Stadion im. Złotej Jedenastki Kazimierza Górskiego przy ul. Podwale 1 w Koninie
Szósta kolejka V ligi gr. III:
godz. 17.00: Zjednoczeni Rychwał - SKP Słupca, stadion przy ul. Sportowej 34 w Rychwale
godz. 17.00: GKS Sompolno - Raszkowianka Raszków, stadion przy ul. Kaliskiej 49 w Sompolni