WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Wysoka porażka Olimpii Koło, wciąż tylko jeden gol na koncie

Dodano: 14.09.2019 20:18
Źródło: LM.pl

Aż sześć bramek stracili w sobotę piłkarze Olimpii Koło w meczu siódmej kolejki IV ligi gr. wielkopolskiej z Ostrovią 1909 Ostrów Wlkp. Kolanie w tym sezonie wciąż mają tylko jednego gola na koncie.

Fakt, że do Koła przyjechał zespół z dolnej połowy tabeli, który w tym sezonie tylko raz zanotował punkty nie miał większego znaczenia dla przebiegu sobotniego starcia. Ostrowianie wygrali w Kole pewnie, wbijając Olimpii aż sześć goli. Gospodarze bronili się przez ponad pół godziny, aż w końcu w 37. minucie otwierające trafienie zanotował Łukasz Wiącek.

Jeszszcze przed przerwą podwyższył Daniel Kaczmarek, a worek z bramkami rozwiązał się po zmianie stron. W 69. minucie na 0:3 trafił Mateusz Ziemiański, a w końcowych dziesięciu minutach Ostrovia 1909 zanotowała kolejne trzy bramki. Najpierw bramkę zanotował Daniel Kaczmarek, później głową do siatki strzelił Sebastian Smolarek, a za chwilę podwyższył Michał Giecz.

Była to siódma porażka Olimpii w tym sezonie. Kolanie jako jedyny zespół w IV lidze nie mają jeszcze punktów na koncie. Co więcej, w siedmiu spotkaniach zdołali zanotować tylko jedno trafienie, tracąc jednocześnie 27 goli. Kolejny mecz już w środę - Olimpia zagra na wyjeździe z Lubuszaninem Trzcianka.

Olimpia Koło - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 0:6 (37' Łukasz Wiącek, 44', 80' Daniel Kaczmarek, 69' Mateusz Ziemiański, 83' Sebastian Smolarek, 86' Michał Giecz)

Olimpia Koło (skład wyjściowy): Bartosz Kordylewski - Konrad Cieślak, Kacper Cieślak, Mikołaj Makarowicz, Kacper Gatrzkie, Ihor Swetlycznyj, Adam Kozajda, Oliver Kos, Filip Stożek, Bartosz Uliński, Mikołaj Czajka.

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO