WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Boks. Betke w strefie medalowej Mistrzostw Polski Młodzików

Dodano: 19.09.2019 14:13
Źródło: LM.pl

Pięściarz Zagłębia Konin, Albert Betke, awansował do półfinałów Mistrzostw Polski Młodzików. Wcześniej z turniejem pożegnało się dwóch zawodników Copacabany Konin.

Betke mistrzostwa rozpoczął od ćwierćfinałów, gdzie w kat. 62 kg zmierzył się z Michałem Dąbrowskim. Pięściarz Championu Wołomin musiał uznać wyższość zawodnika Zagłębia Konin, ulegając mu jednogłośnie 0:3. Dzięki temu Betke awansował do półfinałów i ma już zapewniony co najmniej brązowy medal mistrzostw Polski.

Od ćwierćfinałów swoją rywalizację ropoczął również Tobiasz Jóźwiak. Pięściarz Copacabany Konin w kat. 48 kg uległ Jakubowi Rajczewskiemu z Boksu Lubin przez RSC w I rundzie. W eliminacjach odpał natomiast inny zawodnik Copacabany - Piotr Loch. Koninianin w kat. 62 kg przegrał z Albertem Nazzaro z Legii Warszawa 0:3.

fot. Zagłębie Konin

  • Boks. Betke w strefie medalowej Mistrzostw Polski Młodzików

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO