WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka
PILNE:

IMGW: Przymrozki w nocy z piątku na sobotę. Spadek temperatury przy gruncie do ok. -3°C.

Dawid Kuderczak najlepszy w Szosowym Pucharze Polski

Dodano: 19.09.2019 15:27
Źródło: LM.pl

Złoty medal w kat. juniorów w finale Szosowego Pucharu Polski wywalczył Dawid Kuderczak z KLTC Konin. Drugiego zawodnika zdeklasował, wyprzedzając go o 28 sekund.

Złoto Kuderczak wywalczył w jeździe indywidualnej na czas na dystansie 24 km. Trasę zawodnik KLTC Konin pokonał w czasie 30,53 min., pokonując drugiego Jakuba Soszka z GKK Opty-Mazowsze o niemal 28 sekund. Wysoko, na szóstej pozycji, uplasował się Mikołaj Kawa z czasem 31,56 min. 26. był natomiast Dawid Pluta. 

W pozostałych startach reprezentanci KLTC Konin nie stawali już na podium. W kat. juniorów młodszych, na dystansie jedenastu kilometrów, 37. miejsce zajął Kamil Kudliński. 54. był wracając po kontuzji ręki Konrad Waliniak, 64. Jakub Janiak, a 73. Łukasz Krych. W kat. młodzików, na trasie pięciu kilometrów, 44. miejsce zajął Bartosz Okupniarek.

Drugiego dnia zawodów kolarze rywalizowali w wyścigu ze startu wspólnego. W kat. juniorów trzynaste miejsce zajął Dawid Kuderczak. Dystans 103 km zawodnik KLTC Konin pokonał w czasie 2:25,12. W kat. juniorów młodszych na dystansie 68 km 28. był Jakub Janiak, a 56. Kamil Kudliński. W kat. młodzików 43. miejsce zajął Bartosz Okupniarek, a w kat. młodziczek bardzo dobre szóste wywalczyła Natalia Sobiech. 

fot. KLTC Konin 

   • Dawid Kuderczak najlepszy w Szosowym Pucharze Polski

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:kolarstwo,   Szosowy Puchar Polski,   KLTC Konin,   Dawid Kuderczak

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO