WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Zwycięstwo w półfinale, Betke powalczy o złoto mistrzostw Polski

Dodano: 20.09.2019 20:25
Źródło: LM.pl

Albert Betke, pięściarz Zagłębia Konin, zwyciężył półfinałowy pojedynek i będzie walczyć o złoto Mistrzostw Polski Młodzików w Boksie.

Betke rywalizację rozpoczął od ćwierćfinałów, gdzie pokonał Michała Dąbrowskiego z Championu Wołomin. W półfinale pięściarz Zagłębia Konin mierzył się z reprezentantem gospodarzy Igorem Jędrzejczykiem. Zawodnik Tigera Łomża musiał uznać wyższość Betke.

Tym samym reprezentant Zagłębia Konin awansował do finału, gdzie walczyć będzie o złoto Mistrzostw Polski Młodzików w kat. 62 kg. Walki finałowe zaplanowane są na sobotę od godz. 11.00. 

fot. Zagłębie Konin 

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO