WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Albert Betke wicemistrzem Polski. W finale przegrał na punkty 1:2

Dodano: 23.09.2019 10:35
Źródło: LM.pl

Pięściarz Zagłębia Konin Albert Betke wywalczył srebrny medal Mistrzostw Polski Młodzików w Boksie. W finale uległ na punkty Jerzemu Pawlikowskiemu.

Rywalizujący w kat. 62 kg Betke w półfinale pokonał Igora Jędrzejczyka z Tigera Łomża. To dało mu prawo startu w finale mistrzostw Polski, gdzie rywalem koninianina był Jerzy Pawlikowski z Legionowskiej Akademii Sportów Walki.

Pojedynek finałowy był wyrównany, ale ostatecznie górą był rywal pięściarza Zagłębia Konin. Betke przegrał na punkty 1:2, zdobywając tym samym tytuł wicemistrza Polski młodzików. 

fot. Zagłębie Konin

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO