LM.plSportIV liga. Dziesiąta porażka Olimpii Koło. Znów bez strzelonej bramki

IV liga. Dziesiąta porażka Olimpii Koło. Znów bez strzelonej bramki

W Olimpii Koło bez zmian. W sobotę kolanie przegrali na wyjeździe 0:5 z Obrą 1912 Kościan i nadal pozostają bez ani jednego punktu na koncie.

Sobotni mecz z Obrą 1912 Kościan rozstrzygnął się w pierwszej połowie w zaledwie osiemnaście minut. Wynik otworzył Mansur Maigari, wykorzystując dogranie z prawej strony. Już cztery minuty później było 2:0, tym razem gola strzelił Tomasz Marcinkowski po podaniu z lewej strony boiska. W 24. minucie na listę strzelców wpisał się Krzysztof Marchewka. Tym razem po faulu kolan Obra 1912 otrzymała rzut karny, po którym Marchewka zdobył trzeciego gola dla gospodarzy.

Jeszcze przed przerwą padły dwa gole. W 31. minucie po zagraniu piłki za plecy obrońców akcję wykończył Maigari. Wynik w 36. minucie ustalił Tomasz Marcinkowski. Zawodnik Obry 1912 wykorzystał stratę kolan na własnej połowie i celnie uderzył z dystansu.

Olimpia przegrała 0:5 i była to dziesiąta porażka kolan w tym sezonie. Zespół Tomasza Mikusika bez zmian zajmuje ostatnie miejsce w tabeli bez punktów na koncie. Kolejny mecz w najbliższą sobotę - Olimpia podejmie KS Opatówek.

Obra 1912 Kościan - Olimpia Koło 0:5 (18', 31' Mansur Maigari, 22', 36' Tomasz Marcinkowski, 24' Krzysztof Marchewka)

Olimpia Koło: Bartosz Kordylewski - Konrad Cieślak, Kacper Cieślak, Kacper Gatrzkie, Adam Kozajda (46' Ihor Swetlycznyj), Konrad Lewandowski (46' Adam Ciesielski), Mikołaj Makarowicz (65' Kacper Madaliński), Bartosz Uliński (46' Krystian Jaroszewski), Szymon Wawrzyniak, Filip Stożek, Mikołaj Czajka.