WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Gol Nikol Kaletki, Polska pokonała w towarzyskim meczu Cypr

Dodano: 4.10.2019 10:23
Źródło: LM.pl

Trzy piłkarki Medyka Konin zagrały w czwartkowym meczu reprezentacji Polski z Cyprem. Bramkę dla biało-czerwonych zanotowała Nikol Kaletka.

Spotkanie z Cyprem było pierwszym meczem towarzyskim, jaki reprezentacja Polski rozegrała podczas październikowego zgrupowania. Biało-czerwone nie dały szans swoim rywalkom, rozbijając je 5:1. Jedną z bramek zanotowała piłkarka Medyka Konin, Nikol Kaletka.

Tym razem w wyjściowym składzie polskiej reprezentacji nie znalazła się żadna zawodniczka z Konina. Dwie weszły w przerwie - Gabriela Grzywińska i Natalia Chudzik, a w drugiej połowie dołączyła do nich Nikol Kaletka. Pomocniczka Medyka zdobyła gola w 73. minucie, wykorzystując dogranie z lewej strony boiska.

Kolejny sprawdzian przed polską reprezentacją 8 października. W Kielcach biało-czerwone podejmą reprezentację Brazylii.

Cypr - Polska 1:5 (68' Christiana Solomou - 31' Patrycja Balcerzak, 36' Ewelina Kamczyk, 58' Dominika Grabowska, 62' Małgorzata Grec, Nikol Kaletka)

Polska: Anna Szymańska - Patrycja Balcerzak, Olha Zubchyk (Małgorzata Mesjasz), Małgorzata Grec, Martyna Wiankowska (Natalia Chudzik), Dominika Grabowska (Nikol Kaletka), Sylwia Matysik (Gabriela Grzywińska), Agata Tarczyńska (Joanna Olszewska), Ewelina Kamczyk, Agnieszka Winczo, Nikola Karczewska. 

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO