WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Puchar Polski. Finał coraz bliżej. W środę cztery spotkania

Dodano: 8.10.2019 13:36
Źródło: LM.pl

W Turku, Ślesinie, Dobrowie i Tokarach Pierwszych rozegrane zostaną w środę cztery spotkania ćwierćfinałowe strefowego Pucharu Polski. Finał rozgrywek coraz bliżej, a w boju pozostało osiem zespołów.

W ćwerćfinałach Pucharu Polski strefy konińskiej zagra czterech reprezentantów V ligi, trzech klasy okręgowej i jeden A-klasy. Do półfinałów awansują tylko cztery zespoły. Wszystkich półfinalistów poznamy już w środowy wieczór, po rozegranych ćwierćfinałach.

Na papierze najciekawiej wygląda mecz w Turku, gdzie zagrają dwaj przedstawiciele V ligi - Tur 1921 i Wilki Wilczyn. Zespół z powiatu konińskiego będzie, jako lider V ligi, faworytem tego starcia. Wilki już raz z turkowianami w tym sezonie wygrały - w pierwszej kolejce ligowej aż 5:0.

Jeszcze bardziej wyrównany mecz szykuje się w Dobrowie, gdzie tamtejsza Warta Eremita podejmie MKS Dąbie. Oba zespoły grają w klasie okręgowej i oba plasują się w czołówce tej klasyfikacji. Faworyta wskazać więc trudno, choć w tym sezonie Warta Eremita już raz wygrała z MKS - u siebie 3:0.

Na niespodzianki liczą w Ślesinie i Kawęczynie. LKS i Orzeł podejmą bowiem zespoły z V ligi - Polonusa Kazimierz Biskupi i SKP Słupca. Faworytami będą oczywiście goście, ale zarówno ślesinianie, jak i piłkarze z Kawęczyna w Pucharze Polski odprawiali już z kwitkiem wyżej notowane zespoły. Powtórka nie jest więc wykluczona.

Jak w każdej rundzie jeden mecz ćwierćfinałowy kibice będą mogli obejrzeć w portalu LM.pl. Który - to okaże się jeszcze dzisiaj, trwa liczenie głosów oddanych na profilu OZPN Konin. Wszystkie spotkania ćwierćfinałowe odbędą się w środę 9 października o godz. 16.15.

Pary ćwierćfinałów strefowego Pucharu Polski:
Tur 1921 Turek - Wilki Wilczyn
LKS Ślesin - Polonus Kazimierz Biskupi
Warta Eremita Dobrów - MKS Dąbie
Orzeł Kawęczyn - SKP Słupca

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2019 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO