Wybory 2024: WIECZÓR WYBORCZY KONIN 2024 - II TURA - NIEDZIELA 20:55

LM.plSportGolfiści po finale turniejów. Tralewski i Kruszyński najlepsi

Golfiści po finale turniejów. Tralewski i Kruszyński najlepsi

Szesnastu zawodników Konińskiego Klubu Golfowego wystartowało w Finale Turniejów Klubowych KKG. Pierwsze miejsca wywalczyli Robert Tralewski i Piotr Kruszczyński.

W kategorii brutto zwyciężył Robert Tralewski. Na drugim miejscu uplasował się Piotr Zbyszewski, a najniższe miejsce na podium wywalczył Andrzej Kozłowski. W kategorii netto najlepszy okazał się Piotr Kruszczyński przed Aleksandrem Sumarą i Piotrem Ratajczykiem.

Ponadto golfiści rozegrali dwa konkursy. W konkurencji najbliżej flagi wygrał Leszek Duszyński, a w konkursie na najdalsze uderzenie - Piotr Ratajczyk, który osiągnął rezultat 220 m.

Kolejny golfowy turniej 11 listopada. Zawodnicy rozegrają wtedy Turniej Niepodleglości.