WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski. Dwa brązowe krążki dla Zagłębia

Dodano: 11.10.2019 12:17
Źródło: LM.pl

Tomasz Spychalski i Mateusz Kałecki wywalczyli brązowe medale na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w Boksie. Wcześniej z rywalizacji odpadli Adrian Nawrocki i Damian Wiśniewski.

Do półfinałów dotarło dwóch zawodników z Konina. W kat. do 91 kg rywalizował Tomasz Spychalski. Zawodnik Zagłębia Konin w swojej pierwszej walce uległ Kubie Szmajdzie (Potężnie Ciechocinek) 1:4 i wywalczył brązowy medal. Dłuższą drogę do krążka miał Mateusz Kałecki. W kat. 60 kg pięściarz Zagłębia pokonał najpierw Bartosza Skórkę (Sporty Walki Poznań) 4:1, a następnie przegrał 2:3 z Karolem Łapawą (Sporty Walki Gostyń).

Bez medali po mistrzostwach zostało dwóch innych pięściarzy Zagłębia. W eliminacjach przegrał Adrian Nawrocki, ulegając przez RSC w II rundzie Patrykowi Tomczakowi (Sporty Walki Gostyń). W kat. +91 kg startował Damian Wiśniewski. Pięściarz Zagłębia przegrał przez nokaut w II rundzie z Michałem Szotem (LKS Myszków).

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO