LM.plSportIV liga. Kolejna wysoka porażka, osiem straconych bramek Olimpii

IV liga. Kolejna wysoka porażka, osiem straconych bramek Olimpii

Średnio 4,5 bramki tracą na mecz piłkarze Olimpii Koło w tym sezonie. Tę statystykę podwyższyli w sobotę, przegrywając na wyjeździe z Wartą Międzychód 0:8.

Warta Międzychód czwartoligowym dominatorem nie jest, ale i tak zdołała wbić kolanom osiem bramek. Do przerwy gospodarze prowadzili 3:0 po golach Jarosława Krysiaka, Michała Kępskiego i Jakuba Giełdy.

Zaraz po zmianie stron Warta podwyższyła, samobójcze trafienie zaliczył wtedy Kacper Gatrzkie. W 61. i 65. minucie zespół z Międzychodu dołożył dwa kolejne gole, tym razem na listę strzelców wpisali się Patryk Bierka i Michał Czarnecki. Siódmą bramkę w końcówce spotkania zanotował Jakub Giełda, a wynik w 89. minucie ustalił Patryk Strugarek.

Dla Olimpii była to druga najwyższa porażka w tym sezonie. Zespół Tomasza Mikusika wciąż nie zdobył nawet jednego punktu i okupuje ostatnie miejsce w tabeli. Kolejny mecz w przyszłą niedzielę - kolanie podejmą Victorię Września.

Warta Międzychód - Olimpia Koło 8:0 (22' Jarosław Krysiak, 41' Michał Kępski, 43', 83' Jakub Giełda, 46' Kacper Gatrzkie (sam.), 61' Patryk Bierka, 65' Marcin Czarnecki, 89' Patryk Strugarek)

Olimpia Koło: Bartosz Kordylewski - Ihor Swetlycznyj (46' Konrad Lewandowski), Adam Ciesielski (50' Bartosz Uliński), Konrad Cieślak, Kacper Cieślak, Kacper Gatrzkie (67' Krystian Jaroszewski), Adam Kozajda (71' Kacper Madaliński), Mikołaj Makarowicz, Szymon Wawrzyniak, Filip Stożek, Mikołaj Czajka.