WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Pełny mecz Bednarka w kadrze. Bielik nie zagrał z powodu kontuzji

Dodano: 14.10.2019 12:15
Źródło: LM.pl

Drugi mecz w biało-czerwonych barwach w październiku zanotował wychowanek Sokoła Kleczew Jan Bednarek. Kontuzja wykluczyła z gry Krystiana Bielika.

W niedzielę Polacy mierzyli się u siebie z Macedonią Północną. W pierwszym składzie polskiej reprezentacji wybiegł Jan Bednarek, tradycyjnie już tworząc parę stoperów z Kamilem Glikiem. Był to dziewiętnasty występ wychowanka Sokoła Kleczew w seniorskiej kadrze.

Kontuzji na mecz z Macedonią Północną nie zdążył wyleczyć Krystian Bielik. Wychowanek Górnika Konin doznał stłuczenia mięśnia czterogłowego uda jeszcze przed spotkaniem z Łotwą. Do niedzielnego starcia Bielik urazu nie zdołał wykurować i ostatecznie zabrakło go w kadrze Jerzego Brzęczka.

Polska pokonała Macedonię Północną 2:0 i zapewniła sobie awans na przyszłoroczne mistrzostwa Europy. Biało-czerwoni zajmują pierwsze miejsce w tabeli z dorobkiem dziewiętnastu punktów. Kolejny mecz 16 listopada. Polacy zmierzą się na wyjeździe z Izraelem.

Polska - Macedonia Północna 2:0 (74' Przemysław Frankowski, 80' Arkadiusz Milik)

Polska: Wojciech Szczęsny – Bartosz Bereszyński, Kamil Glik, Jan Bednarek, Arkadiusz Reca, Sebastian Szymański (68' Arkadiusz Milik), Jacek Góralski, Grzegorz Krychowiak, Piotr Zieliński (90' Krzysztof Piątek), Kamil Grosicki (73' Przemysław Frankowski), Robert Lewandowski.

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO