LM.plSportIV liga. W Kole bez zmian, sześć bramek Victorii Września

IV liga. W Kole bez zmian, sześć bramek Victorii Września

Cztery kolejki przed końcem rundy jesiennej IV ligi nic nie zapowiada zmiany w Olimpii Koło. W niedzielę drużyna Tomasza Mikusika uległa Victorii Września 0:6.

Pierwsza bramka w niedzielnym starciu padła już w ósmej minucie, później jednak przez dłuższy czas kolanie byli w stanie bronić się przed atakami rywali. Decydujące było ostatnie dziesięć minut pierwszej połowy, gdy Olimpia straciła aż trzy gole. Do siatki gospodarzy trafiali wtedy Mikołaj Jankowski, Jacek Kopaniarz i Wiktor Kacprzak.

Po zmianie stron Victoria dołożyła jeszcze dwa trafienia, na listę strzelców ponownie wpisał się Jacek Kopaniarz, a wynik ustalił Adrian Chopcia. Olimpia przegrała 0:6 i dobiła do 60 straconych goli w tym sezonie.

Po trzynastej kolejce kolanie wciąż zajmują ostatnie miejsce w tabeli bez punktów na koncie. Kolejny mecz w sobotę - Olimpia zagra na wyjeździe z Victorią Ostrzeszów.

Olimpia Koło - Victoria Września 0:6 (8', 35', 53' Jacek Kopaniarz, 30' Mikołaj Jankowski, 45' Wiktor Kacprzak, 73' Adrian Chopcia)

Olimpia Koło: Bartosz Kordylewski - Konrad Cieślak (88' Kacper Madaliński), Kacper Cieślak, Kacper Gatrzkie, Adam Kozajda (46' Adam Ciesielski), Konrad Lewandowski, Szymon Wawrzyniak, Mikołaj Makarowicz (66' Krystian Jaroszewski), Bartosz Uliński, Filip Stożek, Mikołaj Czajka (78' Oliver Kos).