WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Iskra Konin na 8. Urodzinach Term Maltańskich. Siedem medali

Dodano: 22.10.2019 10:48
Źródło: LM.pl

Adam Kuszyński, Alan Bidziński, Klaudia Borkiewicz i Natalia Chestkowska stawali na podiach podczas 8. Urodzin Term Maltańskich w Poznaniu. 

Łącznie na poznańskie zawody wybrało się siedmiu pływaków Iskry Konin. Aż trzy złote krążki wywalczył Adam Kuszyński, zwyciężając na 50 m stylem dowolnym, 100 m stylem dowolnym i 50 m stylem motylkowym. Złoto na 50 m stylem grzbietowym zdobył Alan Bidziński. Koninianin dołożył jeszcze do tego brąz na 100 m stylem grzbietowym.

Po jednym medalu do Konina przywiozły Klaudia Borkiewicz i Natalia Chestkowska. Ta pierwsza zdobyła srebro na 50 m stylem grzbietowym, a druga z konińskich pływaczek była trzecia na 50 m stylem klasycznym. 

fot. Iskra Konin

  • Iskra Konin na 8. Urodzinach Term Maltańskich. Siedem medali
  • Iskra Konin na 8. Urodzinach Term Maltańskich. Siedem medali

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO