Od godz. 13.30 wstrzymana z powodu awarii dostawa wody na ul. Karłowicza 5. Na czas przerwy będzie podstawiona cysterna.

LM.plSportIV liga. Po pierwszym remisie sroga porażka. Olimpia - Unia 0:9

IV liga. Po pierwszym remisie sroga porażka. Olimpia - Unia 0:9

Średnio co dziesięć minut zdobywali bramkę piłkarze Unii Swarzędz w sobotnim spotkaniu z Olimpią Koło. Zaledwie tydzień po wywalczeniu pierwszego punktu w tym sezonie kolanie przegrali 0:9.

Walcząca o mistrzostwo IV ligi Unia była dla Olimpii bezlitosna, choć decydujący wpływ na wysoką porażkę kolan miała czerwona kartka, jaką w 45. minucie obejrzał Mikołaj Czajka. Do tego momentu Olimpia przegrywała, ale tylko dwoma bramkami. Na listę strzelców wpisali się Igor Jurga i Radosław Barabasz.

Po zmianie stron osłabieni kolanie byli w stanie opierać się rywalom przez dwadzieścia minut. W końcówce spotkania Unia zdobyła jednak aż siedem bramek w zaledwie jedenaście minut. Ostatecznie kolanie przegrali 0:9.

Po piętnastu kolejkach zespół Tomasza Mikusika plasuje się na ostatnim miejscu w tabeli z dorobkiem jednego oczka. Kolejny mecz w najbliższą sobotę. Olimpia zmierzy się na wyjeździe z Tarnovią Tarnowo Podgórne.

Olimpia Koło - Unia Swarzędz 0:9 (21' Igor Jurga, 23', 84' Radosław Barabasz, 66' Tomasz Neumann, 76' Aleksander Pawlak, 79' Damian Buczma, 80' Krystian Pawlak, 82', 87' Gerard Pińczuk)

Olimpia Koło: Bartosz Kordylewski - Konrad Cieślak (33' Dawid Zawadzki), Kacper Cieślak, Kacper Gatrzkie, Konrad Lewandowski, Mikołaj Makarowicz, Szymon Wawrzyniak, Adam Ciesielski (77' Krystian Jaroszewski), Filip Stożek (69' Oliver Kos), Bartosz Uliński (46' Adam Kozajda), Mikołaj Czajka.