WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka
KORONAWIRUS:

12 potwierdzonych przypadków w Koninie (4) i powiecie konińskim (8). 4 zgony

Przedstawicielka Medyka już oficjalnie w komitecie kobiecym ECA

Dodano: 7.11.2019 12:44
Źródło: LM.pl

Agnieszka Skucińska, przedstawicielka Medyka Konin, została już oficjalnie członkiem komitetu ds. piłki nożnej kobiet Europejskiego Stowarzyszenia Klubów. - To kolejny sukces wizerunkowy Medyka i Konina - komentuje prezes klubu Roman Jaszczak.

O możliwości powołania przedstawiciela Medyka Konin do komitetu ECA wiadomo było od lipca. Wtedy do Konina przyjechał Olivier Jarosz, przewodniczący departamentu Club Affairs w ECA. - Chciałem złożyć propozycję w imieniu naszego prezesa, by Medyk Konin był częścią Women's Football Commitee - mówił w lipcu podczas specjalnej konferencji prasowej Olivier Jarosz. -  Komitet ma za zadanie rozważać wszelkie tematy związane z kobiecą piłką klubową i wspierać nasz zarząd w podejmowaniu decyzji, np. dotyczących rozgrywek, zmiany dochodów, czy w innych tematach związanych z rozwojem kobiecej piłki nożnej. 

Na początku września wybrane zostały władze ECA na nową kadencję i od tego czasu zaczęły one powoływać członków kolejnych komitetów, w tym Women's Football Commitee. W składzie dziesięcioosobowego biura komitetu znalazła się Agnieszka Skucińska. - To kolejny sukces wizerunkowy Medyka i Konina - komentuje to powołanie prezes Medyka Konin Roman Jaszczak.

W ramach komitetu przedstawicielka Medyka Konin będzie miała okazję pracować z reprezentantami największych światowych klubów - Olympique Lyon, VfL Wolfsburg, Manchesteru City, FC Barcelona, Juventusu, czy Ajaksu Amsterdam.

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO