WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka
KORONAWIRUS:

12 potwierdzonych przypadków w Koninie (4) i powiecie konińskim (8). 4 zgony

W jednym meczu strzelili dziewiętnaście goli. Teraz zagrają z KKF

Dodano: 8.11.2019 10:11
Źródło: LM.pl

W drugiej kolejce II ligi futsalu KKF Automobile Torino Konin zagra na wyjeździe z Grupą CRB Mrówka Mosina Futsal Team. Lider tabeli w pierwszym meczu rozbił Tarnovię Tarnowo Podgórne 19:4.

Zespół z Mosiny zawodnicy i kibice KKF Automobile Torino Konin zapamiętali świetnie po zeszłym sezonie. Najpierw koninianie przegrali z Grupą CRB Mrówka Mosina Futsal Team w finale wojewódzkiego Pucharu Polski, a następnie, po dużych kontrowersjach, ulegli w Mosinie gospodarzom 4:5. W trakcie i po meczu agresywnie zachowywali się tamtejsi kibice, a jedna z bramek paść miała po odbiciu się piłki od sędziego lub trybun, już za linią boczną. Koninianie odpowiedzieli na te wydarzenia w ostatnim meczu sezonu, pokonując rywali z Mosiny 10:4.

Ten sezon Grupa CRB Mrówka Mosina Futsal Team rozpoczęła fenomenalnie, bo od wysokiej wygranej nad debiutującą Tarnovią Tarnowo Podgórne. Dość powiedzieć, że zespół z Mosiny strzelił aż dziewiętnaście bramek. Dzięki temu po pierwszej kolejce miał najlepszy bilans bramek i zajął pierwsze miejsce w tabeli, tuż nad KKF Automobile Torino Konin.

Dla koninian będzie to drugi wyjazd tego sezonu. W pierwszym meczu, po nerwowym spotkaniu, pokonali Juranda Koziegłowy. Spotkanie w Mosinie będzie na pewno jednym z kluczowych starć KKF Automobile Torino w tym sezonie. Oba zespoły, podobnie jak w poprzednim sezonie, są pretendentami do najwyższych miejsc w klasyfikacji, a bezpośrednie mecze mogą być rozstrzygające dla ostatecznego układu tabeli.

Spotkanie pomiędzy Grupą CRB Mrówka Mosina Futsal Team a KKF Automobile Torino Konin rozpocznie się w niedzielę 10 listopada o godz. 12.00 w hali sportowej przy ul. Krasickiego 16 w Mosinie. 

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:futsal,   II liga,   KKF Konin,   Grupa CRB Mrówka Mosina Futsal Team

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO