Od godz. 13.30 wstrzymana z powodu awarii dostawa wody na ul. Karłowicza 5. Na czas przerwy będzie podstawiona cysterna.

LM.plSportUrwali tylko set liderowi. Porażka SPS Konspol w Sulęcinie

Urwali tylko set liderowi. Porażka SPS Konspol w Sulęcinie

Nie udało się sprawić niespodzianki siatkarzom SPS Konspol Słupca. W wyjazdowym starciu z Olimpią Sulęcin słupczanie ulegli 1:3.

Siatkarze ze Słupcy mieli swoje momenty w Sulęcinie. Na początku pierwszego seta wyszli na trzypunktowe prowadzenie. Olimpia odrobiła jednak straty, doprowadziła do remisu 14:14, a w końcówce rozstrzygnęła mecz na swoją korzyść, wygrywając 25:23.

Drugi set zespół z Sulęcina wygrał już pewnie, prowadząc od początku do końca i pokonując słupczan 25:14. Ta łatwa wygrana najwyraźniej rozluźniła gospodarzy, bo w trzecim secie triumfowali zawodnicy SPS Konspol. Po wyrównanym początku słupczanie wyszli na prowadzenie 13:10 i tę kilkupunktową przewagę dowieźli już do końca, zwyciężając 25:23.

Lider tabeli grupy pierwszej liderem jest jednak nie przez przypadek. W czwartym secie Olimpia nie dała żadnych szans rywalom. W pewnym momencie słupczanie przegrywali już 1:11. Później gra już się wyrównała, ale to pozwoliło zespołowi z Sulęcina zwyciężyć w secie 25:13, a w całym spotkaniu 3:1.

Po szóstej kolejce SPS Konspol Słupca ma na koncie osiem punktów. Kolejne spotkanie za tydzień. Drużyna Marka Jankowiaka podejmie Orła Międzyrzecz.

Olimpia Sulęcin - SPS Konspol Słupca 3:1 (25:23, 25:14, 23:25, 25:13