Sportowy weekend: Regaty Barbórkowe już w sobotę w Pątnowie
Najważniejsze regaty w sezonie odbędą się w najbliższą sobotę na Jeziorze Pątnowskim. Rundy jesienne kończą piłkarki i piłkarze.
15 listopad (piatek):
Pierwsza kolejka Staromiejskiej Ligi Futsalu, hala sportowa w Starym Mieście:
godz. 18.00: Stare Miasto - Serpientes Malditos
godz. 18.50: RKN Sławsk - Młode Wilki
godz. 19.40: Lisiec - Radek Team
godz. 19.00: Kapsa Meble: Slugfest 17 ,,Walka o Gniezno": Maciej Kasprzak (MMA Witkowo) - Jakub Nowakowski (Shooters Konin), hala im. Mieczysława Łopatki w Gnieźnie
16 listopada (sobota):
godz. 10.00: XXV Regaty Barbórkowe, przystań żeglarska w Pątnowie
godz. 10.00: II Puchar Polski Oyama PFK w Kata, hala widowiskowo-sportowa przy ul. Parkowej 3 w Turku
Piętnasta kolejka V ligi gr. III:
godz. 11.00: Polonus Kazimierz Biskupi - Astra Krotoszyn, stadion przy ul. Ogrodowej 1 w Kazimierzu Biskupim
godz. 11.00: Tur 1921 Turek - Zefka Kobyla Góra, Stadion 1000-lecia przy ul. Sportowej w Turku
godz. 13.00: GKS Sompolno - Zjednoczeni Rychwał, stadion przy ul. Kaliskiej 49 w Sompolnie
godz. 13.00: Odolanovia Odolanów - Wilki Wilczyn, stadion przy ul. Fr. Sójki x w Odolanowie
godz. 13.00: Vitcovia Witkowo - Tulisia Tuliszków, stadion przy ul. Sportowej 15 w Witkowie
Piętnasta kolejka klasy okręgowej gr. II:
godz. 11.00: MKS Dąbie - Pelikan Niechanowo, stadion w Dąbiu
godz. 13.00: Lechita Kłecko - Orzeł Grzegorzew, stadion przy ul. Paderewskiego 26 w Kłecku
godz. 13.00: Kasztelania Brudzew - CKS Zbiersk, stadion przy ul. Piaski w Brudzewie
godz. 13.00: Baszta Przedecz - Czarni Ostrowite, stadion przy ul. Zamkowej 5 w Przedczu
godz. 13.00: Warta Pyzdry - Victoria II Września, stadion przy ul. Nowoogrodowej 3c w Pyzdrach
godz. 14.00: Warta Krzymów - Polanin Strzałkowo, stadion przy ul. Mlecznej 1 w Krzymowie
godz. 14.00: Strażak Licheń Stary - LKS Ślesin, stadion przy ul. Napoleona 1 w Ślesinie
godz. 12.00: mecz piłki nożnej (Ekstraliga): Medyk Konin - Górnik Łęczna, Stadion im. Złotej Jedenastki Kazimierza Górskiego przy ul. Podwale 1 w Koninie
godz. 13.00: mecz piłki nożnej (III liga): Górnik Konin - Sokół Kleczew, Stadion im. Mariana Paska przy ul. Dmowskiego 4 w Koninie
godz. 18.00: mecz piłki siatkowej (II liga): Wilki Wilczyn - Stoczniowiec Gdańsk, hala sportowa w Wilczynie
17 listopada (niedziela):
godz. 11.00: mecz piłki nożnej (V liga gr. III): Piast Kobylin - SKP Słupca, stadion przy ul. Strzeleckiej 10 w Kobylinie
godz. 13.00: mecz piłki nożnej (IV liga gr. wielkopolska): Olimpia Koło - Polonia Kępno, stadion przy ul. Sportowej 12 w Kole
godz. 13.00: mecz piłki nożnej (klasa okręgowa gr. II): Zryw K-Flex Dąbie - Warta Eremita Dobrów, stadion przy ul. Asnyka 16 w Dąbi
godz. 18.00: mecz futsalu (II liga): KKF Automobile Torino Konin - iCEA Futsal Poznań, hala Rondo przy Al. 1 Maja 1 w Koninie