WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Zaskakująca porażka Wilków. Zawiedli w kluczowych momentach

Dodano: 17.11.2019 12:36
Źródło: LM.pl

W trzech setach niżej notowany Stoczniowiec Gdańsk pokonał w Wilczynie tamtejsze Wilki. Mecz rozstrzygnięty został w dwóch pierwszych setach, gdy w kluczowych momentach lepsi byli goście.

Faworytem sobotniego starcia były Wilki, podejmujące drużynę z dolnych rejonów tabeli. Stoczniowiec już od początku pokazał jednak, że chce w Wilczynie powalczyć o punkty. Dwa pierwsze sety były bardzo podobne - walka punkt za punkt i rozstrzygnięcie w samej końcówce.

Dwukrotnie te rozstrzygnięcia wygrali gdańszczanie. Najpierw Stoczniowiec zwyciężył w grze na przewagę 27:25, a następnie wygrał 25:23. W trzecim secie zespół z Pomorza dopełnił dzieła, pokonując wilczynian 25:19.

- Teoretycznie nie byliśmy gorsi - mówił po meczu trener Wilków Wilczyn Tomasz Robak. - Drużyna przeciwna lepiej zagrywała. Gdy przychodziły najważniejsze momenty to zagrywką docisnęli dość mocno. Zawiodły również blok i obrona. Później nie trzymaliśmy się już założeń taktycznych. Zasłużenie przegraliśmy. 

Pomimo porażki Wilki utrzymały trzecie miejsce w tabeli z dorobkiem jedenastu punktów. Kolejny mecz w przyszłą sobotę. Wilczynianie zagrają na wyjeździe z Notecią Czarnków.

Wilki Wilczyn - Stoczniowiec Gdańsk (25:27, 23:25, 19:25)

  • Zaskakująca porażka Wilków. Zawiedli w kluczowych momentach

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:siatkówka,   II liga,   Wilki Wilczyn,   Stoczniowiec Gdańsk

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO