WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Nie tylko seniorki. Drużyny młodzieżowe Medyka zakończyły rundę

Dodano: 18.11.2019 09:43
Źródło: LM.pl

I liga, II liga, III liga i zespoły młodzieżowe - wszystkie drużyny Medyka Konin zakończyły już rundę jesienną. Zespół U-17 zajmuje pierwsze miejsce w Centralnej Lidze Juniorek.

W I lidze Medyk II Konin przeżył trudną jesień. Po jedenastu spotkaniach koninianki zajmują dziewiąte miejsce z dorobkiem jedenastu punktów. Do tej pory drugi zespół Medyka zanotował trzy zwycięstwa, dwa remisy i sześć porażek. 

W dolnych rejonach tabeli plasuje się również rywalizująca w II lidze Górnicza Konin. Koninianki zajmują dziewiąte miejsce z siedmioma punktami na koncie po dwóch zwycięstwach, remisie i siedmiu porażkach. Łatwej rundy nie miał także AZS PWSZ Konin. W III lidze koninianki zajęły szóste, przedostatnie miejsce z dorobkiem trzech oczek po zaledwie jednej wygranej.

O wiele lepiej radzi sobie drużyna U-17 rywalizująca po raz pierwszy, po reformie rozgrywek, w Centralnej Lidze Juniorek. Medyk po pierwszej rundzie zajmuje pierwsze miejsce z 22 punktami na koncie po siedmiu zwycięstwach, remisie i porażce i z przewagą trzech oczek nad Pragą Warszawa.

Trzecie miejsce na cztery zespoły zajmują juniorki młodsze, które w sześciu meczach zanotowały dwa zwycięstwa i cztery porażki. Ostatnie miejsce Medyk zajmuje w lidze młodziczek z dwoma oczkami na koncie.

fot. Medyk Konin

  • Nie tylko seniorki. Drużyny młodzieżowe Medyka zakończyły rundę

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO