WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Ligi młodzieżowe. Górnik Konin walczył w barażach o CLJ

Dodano: 18.11.2019 14:33
Źródło: LM.pl

Podsumowujemy rundę jesienną w wykonaniu zespołów młodzieżowych. Na szczeblu wojewódzkim aż w dwóch kategoriach tabelom lideruje Górnik Konin.

W najstarszej grupie juniorów A1 występuje jedynie Górnik Konin. W grupie II zajmuje jednak dość odległe szóste miejsce ze stratą pięciu punktów do podium. W dziesięciu spotkaniach biało-niebiescy zanotowali czternaście punktów.

W grupie juniora młodszego B1 są dwaj reprezentanci naszego regionu, ale również nie liczą się w walce o najwyższe lokaty. Olimpia Koło jest obecnie dziewiąta z dorobkiem dziewięciu punktów, a SKP MOS Słupca zajmuje ostatnie jedenaste miejsce bez punktów na koncie.

Bardzo dobrze radzi sobie natomiast Górnik Konin w lidze juniorów młodszych B2. Koninianie liderują tabeli z kompletem czternastu zwycięstw i osiemnastową przewagą nad Przemysławe Poznań. Siódme, przedostatnie miejsce w tej grupie zajmuje natomiast Górnik Kłodawa.

Najlepszy wynik w rundzie jesiennej osiągnęli jednak trampkarze starsi Górnika Konin, którzy nie dość, że wygrali swoją grupę wojewódzką to jeszcze rywalizowali w barażach o Centralną Ligę Juniorów. W dwumeczu barażowym z Akademią Piłkarską Reissa Poznań przegrali jednak 0:20 i odpadli z walki o CLJ.

W lidze trampkarzy młodszy świetnie spisał się natomiast Oranje Sport Konin, kończąc rundę z dwunastoma wygranymi i dwoma porażkami na pierwszym miejscu. Na podium uplasował się Górnik Konin, zajmując trzecie miejsce ze stratą sześciu punktów do lidera, a ósmy był Górnik Kłodawa. 

Ostatnią ligą z jedną grupą wojewódzką jest młodzik D1. Trzecie miejsce po jesieni zajmuje Górnik Konin ze stratą dziewięciu punktów do Antonio Jarocin. Piąta jest Olimpia Koło (21 punktów), a ósme Oranje Sport Konin (jeden punkt). 

Pozostałe kategorie wiekowe na razie rozgrywają swoje mecze w grupach okręgowych. W kat. młodzików D2 w naszym regionie lideruje Górnik Konin, wśród orlików E1 najlepszy jest GKS Sompolno, a orlików E2 - Akademia Piłkarska Reissa Konin. 

Wyniki młodzieżowych lig wojewódzkich i okregowych po rundzie jesiennej:
Juniorzy A1: 6. Górnik Konin
Junior młodszy B1: 9. Olimpia Koło, 11. SKP MOS Słupca
Junior młodszy B2: 1. Górnik Konin, 7. Górnik Kłodawa
Trampkarz C1: 1. Górnik Konin
Trampkarz C2: 1. Oranje Sport Konin, 3. Górnik Konin, 8. Górnik Kłodawa
Młodzik D1: 3. Górnik Konin, 5. Olimpia Koło, 8. Oranje Sport Konin
Młodzik D2: 1. Górnik Konin, 2. Zjednoczeni Rychwał, 3. LKS Ślesin
Orlik E1: 1. GKS Sompolno, 2. Akademia Piłkarska Reissa Konin, 3. LKS I Ślesin
Orlik E2: 1. Akademia Piłkarska Reissa Konin, 2. LKS Ślesin, 3. Górnik I Konin. 

fot. Górnik Konin 

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO